Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Тривожні розлади: випитаєте-ми відповідаємо", протягом якої кваліфікований лікар-психіатр розповідає як відрізнити звичайну тривогу від тривожного розладу та покаже декілька техніе на розслаблення, які людина може самостійно виконувати у разі потреби.
Відповіді на запитання учасників трансляції "Тривожні розлади: ви питаєте, ми відповідаємо", дає психолог та психотерапевт Покалюхін Антон, психолог, психотерапевт. Долучайтесь до перегляду.
Жити повноцінним життям - це також спосіб профілактики та подолання занепокоєння чи тривоги. Для досягнення максимального ефекту бажано мати життєвий баланс занять. Що це таке та як ним керувати поговоримо у цьому відео.
Поговоримо про додаткові фактори, які здатні як підвищити, так і знизити рівень тривожності. Детальніше про них поговоримо у відео. Долучайтесь до перегляду!
Реальні чи гіпотетичні проблеми? Як їх розрізнити? Даємо реальний алгоритм та розповідаємо як відкласти переживання. Запускайте відео та дізнавайтесь я саме.
Як зрозуміти чи це ще занепокоєння, чи вже тривожний розлад? Де межа між "нормальною" тривогою та тривогою, яка вимагає професійної допомоги? На ці та інші питання дійзнайтесь відповідь у відео.
Занепокоєння - це дуже проста і зрозуміла річ, з якою кожен стикається протягом життя. Але корені тривоги лежать в ньому і є багато технік, які можуть допомогти з занепокоєнням.
Панічні напади є досить частими проявами тривожного розладу. Панічні стани характеризуються неконтрольованим страхом чи страхом смерті. Причому людина розуміє, що вона померти не може, проте контролювати цей стан не вдається. Крім того, панічні атаки характеризуються й іншими симптомами: прискоренням серцебиття, збільшенням частоти дихання, пітливістю, блідістю шкіри, яка змінюється почервонінням шкіри та ін.
Відчуття провини у того, хто вижив під час війни – це стан, коли людина відчуває себе винною за те, що залишилась живою у той час, як інші загинули. Це звичайна реакція на травмуючі події, яка є симптомом посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Серед наслідків війни одним із найзначніших є вплив на психічне здоров’я мирного населення. Дослідження населення в цілому свідчать про певне зростання захворюваності та поширеності психічних розладів.
Зазвичай, коли ми думаємо про травмуючі події під час війни, ми насамперед згадуємо те, що переживають солдати (наприклад, коли вони зазнають обстрілів чи потрапляють у військовий полон, отримують поранення або стають свідками серйозних поранень чи смерті побратимів). Однак цивільні особи, які безпосередньо не беруть участь у військових діях, також дуже часто стикаються зі стресовими факторами, пов’язаними з війною.