Відео

1 квітня 2021
Тривожні розлади. Прості відповіді на складні запитання
Чим звичайна тривога відрізняється від тривожного розладу?
21 січня 2022
Як позбутися тривожних розладів? Техніки на релаксацію
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Тривожні розлади: випитаєте-ми відповідаємо", протягом якої кваліфікований лікар-психіатр розповідає як відрізнити звичайну тривогу від тривожного розладу та покаже декілька техніе на розслаблення, які людина може самостійно виконувати у разі потреби.
27 грудня 2021
Тривожні розлади, відповіді на запитання
Відповіді на запитання учасників трансляції "Тривожні розлади: ви питаєте, ми відповідаємо", дає психолог та психотерапевт Покалюхін Антон, психолог, психотерапевт. Долучайтесь до перегляду.
26 грудня 2021
Що робити з тривожним розладом?
Чи можна допомогти собі самому і вилікувати тривожність? Коли потрібно звертатись до спеціаліста? На ці та інші запитання отримайте відповідь у відео.
25 грудня 2021
Що робити з симптомами тривожних розладів?
Чи завжди потрібно боротися з симптомами тривожності та як навчитися витримувати тривогу? Поговоримо про це у відео.
24 грудня 2021
Життєвий баланс занять
Жити повноцінним життям - це також спосіб профілактики та подолання занепокоєння чи тривоги. Для досягнення максимального ефекту бажано мати життєвий баланс занять. Що це таке та як ним керувати поговоримо у цьому відео.
23 грудня 2021
Додаткові фактори тривожних розладів
Поговоримо про додаткові фактори, які здатні як підвищити, так і знизити рівень тривожності. Детальніше про них поговоримо у відео. Долучайтесь до перегляду!
22 грудня 2021
Як впоратись із занепокоєнням?
Реальні чи гіпотетичні проблеми? Як їх розрізнити? Даємо реальний алгоритм та розповідаємо як відкласти переживання. Запускайте відео та дізнавайтесь я саме.
21 грудня 2021
Занепокоєння чи тривожний розлад
Як зрозуміти чи це ще занепокоєння, чи вже тривожний розлад? Де межа між "нормальною" тривогою та тривогою, яка вимагає професійної допомоги? На ці та інші питання дійзнайтесь відповідь у відео.
20 грудня 2021
Фрагмент трансляції. Тривога та занепокоєння
Занепокоєння - це дуже проста і зрозуміла річ, з якою кожен стикається протягом життя. Але корені тривоги лежать в ньому і є багато технік, які можуть допомогти з занепокоєнням.
25 вересня 2021
Як себе поводити під час панічної атаки?
Панічні напади є досить частими проявами тривожного розладу. Панічні стани характеризуються неконтрольованим страхом чи страхом смерті. Причому людина розуміє, що вона померти не може, проте контролювати цей стан не вдається. Крім того, панічні атаки характеризуються й іншими симптомами: прискоренням серцебиття, збільшенням частоти дихання, пітливістю, блідістю шкіри, яка змінюється почервонінням шкіри та ін.