Відео

1 квітня 2021
Тривожні розлади. Прості відповіді на складні запитання
Чим звичайна тривога відрізняється від тривожного розладу?
23 вересня 2021
Які препарати призначають при лікування тривожного розладу?
Лікування тривожного розладу є складним. Воно включає як медикаментозні підходи, так і немедикаментозні. Докладно розбираємо кожен з них у відео. Долучайтесь до перегляду!
21 вересня 2021
Чи ефективні народні методи лікування тривожного розладу?
Традиційно в Україні дуже часто використовують цілу плеяду рослинних засобів для лікування тривоги. Проте, дані препарати мають зовсім інший спектр дії. Який? Дізнайтесь у відео.
19 вересня 2021
Чи можна позбутися тривожного розладу назавжди?
Наразі не слід боятися лікуватися у психіатра або звертатися за допомогою до психіатра, психолога, нейропсихолога, психотерапевта. Враховуючи диджиталізацію та інформатизацію сучасного світу, рівень та частка тривожних та депресивних розладів, особливо в розвинених країнах, стрімко зростає. Без допомоги, спеціалізованої допомоги зазначених спеціалістів подолати тривожний розлад неможливо.
17 вересня 2021
Як довго може тривати лікування тривожного розладу?
При лікування тривожних розладів використовуються як медикаментозні, так і немедикаментозні підходи. Якщо переривати лікування на ранньому етапі, або не досягнувши поставленої мети, можна отримати більш глибокий тривожний розлад, а також інші психічні або нейропсихологічні порушення. Як довго має тривати лікування? Говоримо про це у відео.
15 вересня 2021
Як боротись із тривогою, що виникає при думці, що потрібно спілкуватись із людьми?
Якщо людина відчуває тривожність при думці, що їй необхідно спілкуватись з людьми, то ми розуміємо, що у людини підвищена реактивна тривожність, зумовлена певною ситуацією. Що робити в такому випадку?
13 вересня 2021
Препарати для лікування тривожного розладу можуть негативно впливати на психічний стан людини?
Як і будь-які лікарські засоби, препарати для контролю над тривожністю можуть мати побічні дії. До побічних дій даних препаратів нерідко відносяться порушення сну, порушення когнітивних функцій, пізнавальних функцій. Як мінімізувати побічні дії? Дізнайтесь у відео.
11 вересня 2021
Чи можна впоратися з тривожним розладом за допомогою технік релаксації?
Існує декілька типів тривожності: особистісна та реактивна. Особистісна – це ознака характеру людини. Вона мало змінюється протягом життя. Реактивна - це реакція людини на певну ситуацію. Техніками релаксації можна впливати лише на одну з них. Яку? Дізнайтесь у відео.
9 вересня 2021
Що робити, якщо людина постійно заїдає стрес?
Якщо людина постійно заїдає стрес, перш за все, треба шукати причину. Якщо немає об’єктивних соматичних причин, тобто, розладів з боку організму, слід шукати причини у психічному стані. Детальніше про це дізнайтесь у відео.
7 вересня 2021
Турбує постійне відчуття тривоги пов’язане з роботою, незалежно від місця роботи. Як себе заспокоїти
Якщо людина відчуває постійну тривогу, що пов’язана, на її думку, з роботою, що не змінюється при зміні роботи, ми можемо говорити, що ця тривожність є безпідставною. Тобто, людина має тривожний розлад певного ґенезу, певного ступеня. Що робити в такому випадку? Дізнайтесь у відео.
5 вересня 2021
Чи може розвинутися тривожний розлад після пологів?
16-17% жінок у передпологовому або у ранньому післяпологовому періоді відчувають підвищену тривожність, яка зумовлена негативними думками щодо характеру життя у післяпологовому періоді, думок щодо майбутнього стану дитини, щодо материнства в цілому. Чи можна такий стан вважати тривожним розладом? Поговоримо про це у відео.