Тривожні розлади статті - причини, діагностика та лікування

20 вересня 2021
Вправи, які допоможуть при тривозі
Тривога – нормальне і природнє відчуття, яке в певний момент свого життя відчуває кожна людина. Проте, інколи надмірна тривога може стати на заваді здоровому й щасливому життю. І подолати підвищену тривожність виявляється не так просто. У таких випадках розслабитися і відчути полегшення допоможуть досить прості вправи.
21 липня 2021
Особливості перебігу обсесивно-компульсивного розладу в умовах пандемії COVID-19
Вже майже півтора року планета живе в умовах пандемії коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), що є практично безпрецедентним випадком за всю історію людства.
27 січня 2021
Тривожність як фактор ризику розвитку серцево-судинних захворювань
Тривога та пов’язані з нею розлади часто зустрічаються у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями і можуть суттєво впливати на здоров’я серця.
27 січня 2021
Порушення сну при тривожних розладах
Тривога часто пов’язана з проблемами зі сном. Надмірне занепокоєння і страх не тільки ускладнюють засинання, але й порушують сон протягом ночі.
27 січня 2021
Ожиріння та тривожні розлади
Тривожні розлади – найпоширеніші психічні розлади у розвинених країнах світу, які вражають приблизно чверть населення протягом усього життя.
25 січня 2021
Тривожні розлади - це
Тривожні розлади включають не лише тимчасове занепокоєння чи страх. У людини з тривожним розладом тривога не зникає і може з часом посилюватись. Симптоми можуть впливати на повсякденну діяльність, таку як результати роботи, успіхи в навчанні та стосунки.
21 січня 2021
Посттравматичний стресовий розлад
Посттравматичний стресовий розлад - це розлад, що розвивається у деяких людей, які пережили шокуючу, страшну або небезпечну подію.
21 січня 2021
Панічні атаки і панічний розлад
Панічна атака - це раптовий напад сильного страху при відсутності реальної небезпеки або очевидної причини, що супроводжується сильною фізичною реакцією.
21 січня 2021
Обсесивно-компульсивний розлад
Обсесивно-компульсивний розлад - це психічний розлад, що характеризується появою тривоги і різних нав'язливих думок, які провокують виконання певних дій, що мають для людини ритуальне значення.
21 січня 2021
Симптоми, що можуть вказувати на наявність тривожного розладу
Занепокоєння і тривога – це те, що час від часу відчуває кожна людина, проте не дивлячись на те, що існують загальні симптоми, перебіг у різних людей може відрізнятись.