Відео

30 березня 2023
До чого призводить безсоння у героя фільму “Бійцівський клуб”?
За сценарієм фільму головний герой не може спати тривалий час, у нього безсоння через депресію. Вираз обличчя чоловіка чудово ілюструє його хворобу і подальші події у фільмі повністю розкривають суть та симптоми депресії.
10 жовтня 2022
Як вмовити людину лікуватися?
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно труднощів, з якими можуть стикнутися люди, намагаючись вилікувати когось від депресії.
9 жовтня 2022
Ви питаєте – ми відповідаємо: лікування депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно лікування депресії.
8 жовтня 2022
Ви питаєте – ми відповідаємо: емоційний стан при депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно емоційного стану при депресії.
7 жовтня 2022
Ви питаєте – ми відповідаємо: діагностика депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно діагностики депресії.
6 жовтня 2022
Ви питаєте – ми відповідаємо: відповіді на запитання глядачів
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів щодо різних аспектів депресії.
5 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Види депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів про види депресії.
4 жовтня 2022
Ви питаєте – ми відповідаємо: Альтернативне лікування депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно альтернативних методів лікування депресії.
20 травня 2022
Скільки можна жалітися? (Не)справжня депресія
Чим можуть бути обумовлені скарги у людини з депресією? Чому близькі можуть реагувати роздратуванням на подібні нарікання? Пояснюємо це у відео. Долучайтеся до перегляду.
19 травня 2022
Не накручуй себе! (Не)справжня депресія
Людина з депресією переживає події значно сильніше, вони змінені і кількісно, і якісно. Тому слова про "накручування" в цьому сенсі набувають зовсім іншого значення. Детальніше говоримо про це у відео, долучайтеся до перегляду.