Чим можуть обумовлені скарги людин з депресією? Чому близькі можуть реагувати роздратуванням на подібні нарікання? Пояснюємо це у відео. Долучайтесь до перегляду.
Людина з депресією переживає події значно сильніше, вони змінені і кількісно і якісно. Тому слова про "накручування" в цьому сенсі набувають зовсім іншого значення. Детальніше говоримо про це у відео, долучайтесь до перегляду.
Відчуття вини у людини з депресією є одним із симптомів. Тож зрозуміло, що не варто поглиблювати цю емоцію подібними фразами. І взагалі, яку роль відіграє релігійний аспект у депресивному розладі? Дізнайтесь думку фахівця у відео.
Фізичні та моральні страждання мирного населення під час бойових дій можуть стати тригером як нових випадків депресії, так і загострень/рецидивів у людей, які мали епізоди цієї хвороби у минулому, ще до початку війни. У цьому разі депресія загрожує не тільки тим мирним жителям, які опинилися у зоні бойових дій, а й тим, хто перебуває на тій території країни, що зазнала нападу, якої війна безпосередньо не зачепила.
Депресія і постійне необґрунтоване відчуття тривоги можуть виникати одночасно. Учені повідомляють, що 45 відсотків людей з одним психічним захворюванням відповідають критеріям двох або більше розладів психіки. Одне дослідження показало, що половина людей з тривогою чи депресією мають й інший з цих двох розладів.
Психічний та емоційний розлад, відомий як підліткова депресія, медично нічим не відрізняється від депресії дорослих. Однак симптоми депресії у підлітків можуть проявлятися інакше, ніж у дорослих.
На жаль, діти дійсно можуть страждати на депресію. Дитяча депресія відрізняється від звичайних нетривалих спадів настрою та повсякденних негативних емоцій, які діти переживають у процесі свого розвитку.
У світі понад 300 мільйонів людей різного віку страждають від депресії. Вона відрізняється від звичайних перепадів настрою і короткочасних емоційних реакцій на різні життєві події.