Відео

4 липня 2024
Депресія у дитини. Що робити, якщо ви помітили її ознаки
Підтримка батьків та опікунів для дітей з депресією або іншими розладами настрою має вирішальне значення. Саме вони мають звернути увагу на зміни в настрої дитини та поставити їй запитання про її самопочуття та ставлення до себе. При цьому надзвичайно важливо уважно вислухати свою дитину. Якщо після такої розмови симптоми погіршилися, може знадобитися інший підхід.
19 червня 2024
Депресія у дітей: навчання
Якщо ви помітили у вашої дитини будь-які з наведених нижче ознак і ці ознаки тривають довше ніж 2 тижні, у вашої дитини може бути депресія.
7 червня 2024
Розмови про депресію: відповіді експерта на різноманітні запитання
Запрошуємо вас до розмов про депресію. У цьому відео експерт відповідає на широкий спектр запитань, пов'язаних із депресією, надаючи глибокі та обґрунтовані відповіді. Це допоможе зрозуміти цей складний розлад краще.
26 травня 2024
Депресія у дітей: загальні запитання
У цьому відео кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів, які були задані ними у чаті.
14 травня 2024
Лікування депресії у дітей
Депресія у підлітків потребує особливої уваги. Якщо справа стосується легкого або помірного епізоду депресії, рекомендується почати з психотерапії, зокрема з використанням когнітивно-поведінкової терапії та сімейної терапії. Для більш тяжких випадків депресії рекомендується звернутися до лікаря для визначення оптимальної терапії.
2 травня 2024
Депресія у дитини: побут та ігри
Часом зміни в поведінці дитини можуть бути чимось більшим, ніж здається на перший погляд. У цьому відео ми розглянемо ключові симптоми депресії у дітей та розкажемо, чому вчасна допомога так важлива.
20 квітня 2024
Від травми до депресії: як допомогти дитині пережити важкі часи
У цьому відео спеціаліст розповідає, чи може психічна травма перетворитися на депресію та як це може бути пов'язане з іншими психічними розладами.
8 квітня 2024
Депресія у дитини: емоції
Ви помітили зміни у поведінці своєї дитини? Вона сумна, роздратована чи агресивна? Можливо, дитина часто виражає страх та тривогу, або постійно жаліється на біль у животі чи голові? Ці ознаки можуть бути симптомами депресії. У цьому відео досвідчений психіатр розповідає на які зміни в емоціях та поведінці дитини слід звернути увагу та як отримати необхідну допомогу. Вмикайте відео, щоб дізнатися цю важливу інформацію прямо зараз.
30 березня 2024
Антидепресанти та діти
Стосовно призначення антидепресантів для дітей в Україні виникає безліч питань та непорозумінь. У цьому відео розглядається важливе питання безпеки та ефективності ліків для дітей з депресією. Лікар-психіатр розглядає різні аспекти призначення та лікування депресії у дітей, наголошуючи на важливості індивідуального підходу та співпраці між батьками та лікарем. Дивіться відео, щоб отримати детальну інформацію та поради щодо лікування депресії у дітей.
21 березня 2024
Депресія у дитини
Дитяча депресія - серйозна проблема, яка може впливати на мислення, настрій та поведінку дітей. Вона може проявлятися різними симптомами: пригніченість, роздратування, втрата інтересу до звичних речей та інші зміни у поведінці. Попри те, що ці ознаки можуть бути частиною нормального процесу розвитку, вони також можуть вказувати на проблеми з психічним здоров'ям.