За сценарієм фільму головний герой не може спати тривалий час, у нього безсоння через депресію. Вираз обличчя чоловіка чудово ілюструє його хворобу і подальші події у фільмі повністю розкривають суть та симптоми депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно труднощів, з якими можуть стикнутися люди, намагаючись вилікувати когось від депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно лікування депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно емоційного стану при депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно діагностики депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів щодо різних аспектів депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів про види депресії.
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте – ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно альтернативних методів лікування депресії.
Чим можуть бути обумовлені скарги у людини з депресією? Чому близькі можуть реагувати роздратуванням на подібні нарікання? Пояснюємо це у відео. Долучайтеся до перегляду.
Людина з депресією переживає події значно сильніше, вони змінені і кількісно, і якісно. Тому слова про "накручування" в цьому сенсі набувають зовсім іншого значення. Детальніше говоримо про це у відео, долучайтеся до перегляду.
Депресія (психічне захворювання, яке також має назви «великий депресивний розлад» (ВДР) або «клінічна депресія») є поширеним і водночас серйозним розладом настрою. Зазвичай клінічна депресія спричиняє серйозні симптоми, які впливають на те, як людина почувається, думає та виконує повсякденну діяльність, наприклад, спить, їсть чи працює.
Відчуття пригніченості, яке виникає час від часу, є нормальною частиною життя, але коли такі емоції як безнадія та відчай стають домінуючими і взагалі не зникають, це може бути сигналом початку депресії.
Учені давно довели, що хронічні захворювання, такі як рак, хвороби серця або діабет, тобто, хронічний больовий синдром можуть збільшити ймовірність виникнення такого розладу психічного здоров’я як депресія.
Вивчення зв’язку між клінічною депресією та подальшим ризиком виникнення деменції було складним завданням для дослідників з різних країн. Проте вони успішно довели, що наявність депресії у різному віці є чинником, який збільшує ймовірність розвитку різних форм деменції у людей похилого віку.
Депресія, яка виникає після COVID-19, є поширеним явищем. У цьому випадку виникненню психічного розладу можуть сприяти біологічні, психологічні та екологічні фактори. У людей, які перехворіли на коронавірусну інфекцію COVID-19, депресія може виникнути після госпіталізації, через стрес під час пандемії або як симптом постковідного синдрому.