Відео

1 квітня 2021
Депресія. Прості відповіді на складні запитання
Які причини розвитку депресії та в кого може розвинутися цей розлад?
10 жовтня 2022
Як вмовити людину лікуватися?
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно складнощів, з якими можуть стикнутися люди, намагаючись вилікувати когось від депресії.
9 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Лікування депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно лікування депресії.
8 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Емоційний стан при депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно емоційного стану при депресії.
7 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Діагностика депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно діагностики депресії.
6 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Відповіді на запитання глядачів
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачіврізних аспектів депресії.
5 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Види депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів про види депресії.
4 жовтня 2022
Ви питаєте, ми відповідаємо: Альтернативне лікування депресії
Пропонуємо Вашій увазі фрагмент трансляції "Депресія: ви питаєте - ми відповідаємо", у якій кваліфікований лікар-психіатр відповідає на запитання глядачів стосовно альтернативних методів лікування депресії.
20 травня 2022
Скільки можна жалітися? (Не)справжня депресія
Чим можуть обумовлені скарги людин з депресією? Чому близькі можуть реагувати роздратуванням на подібні нарікання? Пояснюємо це у відео. Долучайтесь до перегляду.
19 травня 2022
Не накручуй себе! (Не)справжня депресія
Людина з депресією переживає події значно сильніше, вони змінені і кількісно і якісно. Тому слова про "накручування" в цьому сенсі набувають зовсім іншого значення. Детальніше говоримо про це у відео, долучайтесь до перегляду.
18 травня 2022
Йди працюй! (Не)справжня депресія
Чи може людина з депресивним розладом заставити себе працювати? Або це просто лінь? Поговоримо про це у відео. Долучайтесь.