Відео

1 квітня 2021
Депресія. Прості відповіді на складні запитання
Які причини розвитку депресії та в кого може розвинутися цей розлад?
20 травня 2022
Скільки можна жалітися? (Не)справжня депресія
Чим можуть обумовлені скарги людин з депресією? Чому близькі можуть реагувати роздратуванням на подібні нарікання? Пояснюємо це у відео. Долучайтесь до перегляду.
19 травня 2022
Не накручуй себе! (Не)справжня депресія
Людина з депресією переживає події значно сильніше, вони змінені і кількісно і якісно. Тому слова про "накручування" в цьому сенсі набувають зовсім іншого значення. Детальніше говоримо про це у відео, долучайтесь до перегляду.
18 травня 2022
Йди працюй! (Не)справжня депресія
Чи може людина з депресивним розладом заставити себе працювати? Або це просто лінь? Поговоримо про це у відео. Долучайтесь.
17 травня 2022
Не маєш права! (Не)справжня депресія
Що спільного у депресивного розладу та інфаркту міокарда? На цій зрозумілій паралелі говоримо про обов'язки хворої людини. Долучайтесь до перегляду.
16 травня 2022
Відправимо до дурки! (Не)справжня депресія
Чим подібні фрази можуть робити шкоду сімейному добробуту? Чому їх варто не використовувати? Поговоримо про це у відео.
15 травня 2022
Чого тобі ще треба? (Не)справжня депресія
Чому людина має депресивний розлад, коли, здавалося б, у неї все є? Про це розповість визнаний спеціаліст в області психіатрії Чабан Олег Созонтович.
14 травня 2022
Це все за гріхи! (Не)справжня депресія
Відчуття вини у людини з депресією є одним із симптомів. Тож зрозуміло, що не варто поглиблювати цю емоцію подібними фразами. І взагалі, яку роль відіграє релігійний аспект у депресивному розладі? Дізнайтесь думку фахівця у відео.
13 травня 2022
Не може бути, не бреши! (Не)справжня депресія
Соціальний контакт в родині - основа гарних стосунків. Якими фразами можна їх легко зіпсувати та де шукати допомоги? Дізнайтеся у цьому відео.
12 травня 2022
Думай позитивно! (Не)справжня депресія
Чи це дійсно добре думати про позитив? Які в цьому підводні камені? дізнайтесь думку визнаного спеціаліста в області психіатрії.
11 травня 2022
Пройде! Не переймайся! (Не)справжня депресія
Деякі слова підтримки насправді такими не є. Людина з депресією дуже болісно сприймає їх. Який справжній сенс таких слів? Поговоримо про це у відео.