Відео

27 листопада 2020
Чому люди з депресією страждають на безсоння?
Один з основних клінічних симптомів депресії - а ми виходимо з того, що депресія є серйозним захворюванням - є безсоння. Вона стоїть в тому ж ряду, як і фізична слабкість, як порушення концентрації уваги і так далі.
27 листопада 2020
Чи існує осіння депресія?
Один з основних клінічних симптомів депресії - а ми виходимо з того, що депресія є серйозним захворюванням - є безсоння. Воно стоїть в тому ж ряду, як і фізична слабкість, як порушення концентрації уваги і так далі.
20 лютого 2020
Чи можуть анаболітичні засоби викликати депресію?
Неконтрольований прийом, коли люди працюють з своїм тілом, хочуть швидко наростити масу тіла – як правило, призводить до гормональних змін в організмі. Тобто не самі препарати, а інші явища. Вживання препаратів призводить до того, що з’являються емоційні проблеми, через зміну ендокринних функцій.
20 лютого 2020
Ліки, що можуть викликати депресію
Є препарати, які часто і правильно призначають лікарі не психіатри, а лікарі загальної практики, сімейні лікарі, гастроентерологи, гінекологи, коли вони «працюють» із запаленнями, ендокринними порушеннями. Препарати правильно призначені, але їх тривалий прийом на фоні соматичного захворювання може викликати психічний розлад у вигляді антидепресивних проявів.
20 лютого 2020
Гормональні причини депресії
Для депресії є гормональна основа і гормональні піки попадають: на підлітковий вік, коли йде гормональне становлення дівчинки. Другий – на післяпологовий період. Це гормональна буря, коли гормони стають на свою норму і є проблема «пролактинова». І третій великий період клімактерію, коли йде згасання певних функцій, гормональне згасання і проявляються емоційні розлади, в тому числі, депресія.
20 лютого 2020
Чи призначаються антидепресанти під час грудного вигодовування?
Якщо пацієнтка знаходиться в депресивному розладі після пологів, є розлад, психічний розлад, залишити її один на один з проблемою – це велика небезпека для її здоров’я, та інколи і здоров’я дитини. Тому антидепресанти призначаються.
13 лютого 2020
Хто має зауважити, що у жінки післяпологова депресія
Всі! Сама жінка, яка перестала відчувати радість життя, радість народження, щастя від власної дитини. Її рідні, які навідують, які сидять біля неї і запитують: «Що з тобою?». І лікарі, які під час оглядів, оглядають жінок не лише з позиції свого фаху, але звертають увагу, що їм говорять, яким голосом, що відповідають, який темп мови…
13 лютого 2020
Коли при лікуванні хронічних захворювань потрібна консультація психіатра?
Якщо лікар не психіатр, будь-якої спеціальності, в тому числі і сімейний лікар не бачить ефекту протягом 2-4 тижнів від призначеного антидепресанту, то це є привід для того, щоб нормально проконсультуватися у лікаря-психіатра і дальше вести свого пацієнта, але вже з думкою і призначенням лікаря-психіатра.
13 лютого 2020
Чи може лікар дерматолог призначити антидепресант?
Лікар дерматолог, який побачив «своє» захворювання, тобто кваліфіковане його фахом, який лікує і бачить, що це хронічне захворювання відноситься до лікарів-інтерністів (не психіатрів), та може застосовувати скринінговий інструмент по виявленню депресивних проявів, провести клінічну бесіду і прийняти таке рішення, в зв’язку з депресивним синдромом, що є додатком до емоційного розладу, та добавити до терапії антидепресант. Тим більше, що він користується стандартами і настановами, що повністю пояснює як треба діяти з тим чи іншим пацієнтом.
13 лютого 2020
Антидепресанти при лікуванні хронічних захворювань
Там де є хронічне захворювання будь-якого ґенезу, тут важливо само слово «хронічне» захворювання, рівень депресії починає різко зростати. Ці пацієнти дуже сильно переживають! По-перше – це зовнішність. По-друге – це страждання, фізіологічні страждання: зуд, пухирі і т.д.