Відео

1 квітня 2021
Депресія. Прості відповіді на складні запитання
Які причини розвитку депресії та в кого може розвинутися цей розлад?
30 квітня 2021
Чи буває депресія у дітей?
Депресія може розвиватися у людей похилого віку, середнього віку, у людей молодого віку, підлітків і дітей. Єдиний нюанс, що в нашій країні чітко розмежована спеціалізація дорослих і дитячих психіатрів. Детальніше про це - у відео.
29 квітня 2021
Довготривала депресія невиліковна?
Для того щоб говорити про успішне лікування депресії, психіатр повинен жити рівно стільки поруч зі своїм клієнтом, скільки живе клієнт. І дивитися, скільки разів пацієнт або клієнт до нього звертається. Детальніше про це дивіться у відео.
28 квітня 2021
Чи може людина з депресією бути небезпечною для оточуючих?
Існують декілька не дуже поширених варіантів депресії, які називаються «ажитована депресія». Людина в стані ажитованої депресії може від свого поганого настрою проявляти руйнівні тенденції - ламати меблі, що-небудь кудись кинути, когось образити криком і так далі. Такі стани проходять досить швидко, однак імовірність розвитку існує.
27 квітня 2021
Доцільність вживання антидепресантів під час менопаузи
Що стосується використання антидепресантів при менопаузі, в залежності від протікання самої менопаузи, психічного стану жінки в даній ситуації антидепресанти мають показання для призначення при менопаузі і полегшення клінічних симптомів. Так як клінічні симптоми, в тому числі при менопаузі, включають депресію як таку, викликану гормональною перебудовою організму. Детальніше про це дивіться у відео.
26 квітня 2021
Як антидепресанти впливають на гормони?
У кожному конкретному випадку перед призначенням того чи іншого антидепресанту, пацієнт повинен проконсультуватися у психіатра та, якщо його щось турбує, з суміжним фахівцем-ендокринологом. Але, як правило, 90% антидепресантів не мають взагалі ніякого впливу на гормональну систему, за умови правильного застосування, адекватного дозування і періода прийому. Детальніше про це дивіться у відео.
25 квітня 2021
Чому у людини з депресією змінюються харчові звички?
Порушення апетиту при депресії може мати декілька видів. Детальніше про це дізнайтесь у відео.
23 квітня 2021
Генетична схильність до неврологічних та психічних захворювань
На сьогодні в сучасній науковій медичній літературі немає стовідсоткових доказів про те, що депресія має ген, який би передавався у спадок. Однак існують сприятливі фактори до розвитку депресії, які можуть грати роль у виникненні депресії в межах однієї сім'ї або в поколіннях.
22 квітня 2021
Чи є карантинні обмеження приводом для розвитку депресії?
Ситуація, пов'язана з вимушеною ізоляцією, з обмеженням звичного ритму життя, зміною стандартів в яких ми існували до пандемії, не може не викликати реакцію. Поговоримо про це детальніше у відео.
21 квітня 2021
Заспокійлива дія деяких ліків – чи слід користуватися?
Самопризначення ліків може мати досить непередбачувані наслідки. Тому в першу чергу, слід звернутися до фахівця, щоб той призначив антидепресанти. Є ліки, які абсолютно безпечні в середньому та старшому віці і використовуються при лікуванні різних розладів, які супроводжують старший вік: хвороба Паркінсона, деменція і так далі. Детальніше про це дізнайтеся у відео.
20 квітня 2021
Яка відмінність між транквілізаторами та антидепресантами?
Транквілізатори - це препарати для короткострокової допомоги при емоційно нестабільному стані і невеликій симптоматичній тривозі. Антидепресанти мають тривалу терапевтичну дію з подальшим одужанням і переходом в ремісію конкретного стану. Детальніше про це у відео.