Депресія. Матеріали для лікарів

31 січня 2022
Реабілітація пацієнтів із коронавірусною інфекцією: місце натуропатичної терапії у відновленні психічного здоров’я
У березні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила COVID‑19 пандемією. Експерти передбачили пов’язане з нею «цунамі» психічних захворювань із тривалим впливом на психічне здоров’я. Очікується, що поширеність психічних розладів зросте після пандемії через її довгострокові наслідки, обмежувальні заходи, такі як соціальне дистанціювання і карантин, а також соціально-економічне навантаження.
31 січня 2022
Реабілітація пацієнтів після COVlD-19: відновлення психічного здоров'я
Очікується, що після пандемії поширеність психічних розладів значно зросте. Однією із основних причин цього є негативний вплив COVID-19 на психічне здоров'я людей. Зважаючи на це, значно збільшується потреба в реабілітації пацієнтів. Як тих, хто тяжко переносять COVID-19 у гострий період, так і тих, хто продовжує відчувати довгострокові наслідки недуги.
31 січня 2022
САФФРОН® Віднови свою ГАРМОНІЮ
Саффрон® — баланс настрою та швидке позбавлення від стресу та тривоги. Саффрон® — нормалізація глибини та якості сну. САФФРОН® шафран, куркума, Mg, Vit. B6.
31 січня 2022
Дієтична добавка САФФРОН®
САФФРОН® може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело магнію, вітаміну В6, біологічно активних речовин шафрану та куркуми.
7 лютого 2018
Тривога та післятравматичний стресовий розлад у пацієнтів, які перенесли інсульт
За матеріалами VII науково-освітнього форуму «Академія інсульту» (9-10 листопада, м. Київ)
7 лютого 2018
Депресія та інсомнія: виявлення причинно-наслідкових зв'язків з метою вибору тактики лікування
Резюме. У статті розглянуто етіопатогенетичний зв’язок депресії та інсомнії, власне інсомнію, особливості порушень сну при депресії та роль антидепресантів у лікуванні вторинних інсомній з метою вироблення адекватної клінічної тактики ведення кожного конкретного пацієнта
7 лютого 2018
Лікування пацієнтів соматичного профілю із депресією і тривогою
Депресивні та тривожні розлади виявляють у кожного п’ятого пацієнта, який звертається за допомогою до лікарів первинної ланки (дільничні терапевти, сімейні лікарі).
7 лютого 2018
Лікування панічного розладу: окремий погляд на загальну проблему
Вважається, що більшість людей бодай один раз у житті у відповідь на значний емоційний стрес переживали панічну атаку – ПА (О. Воробйова, 2000). Коли ж раптові та короткочасні епізоди страху або тривоги трапляються частіше одного разу на місяць і змушують людину постійно хвилюватися про майбутні напади та їхні можливі наслідки, тоді говорять про панічний розлад (ПР).