Хто має зауважити, що у жінки післяпологова депресія

Всі! Сама жінка, яка перестала втрачати… відчувати радість життя, радість народження, щастя від власної дитини. З відчуттям порушення сну, порушення моторики, небажанням, подавленістю, сумними думками або, навіть, суїцидальними...

Її рідні, які її навідують, які сидять біля неї і запитують: «Що з тобою?». Бачать, що з нею щось відбувається зовсім не те, що вони відчували, що вони переживали, нехай навіть стрес від пологів, але в той же час радість від дитини, щастя і задоволення, майбутні плани і т.д.

І лікарі, які під час оглядів, оглядають жінок не лише з позиції свого фаху, але звертають увагу, що їм говорять, яким голосом, що відповідають, який темп мови… Тобто, багато речей, які можуть вказати на те що, у пацієнтки є ще додатково депресивні прояви.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
3 квітня 2020
Тривожно-депресивні розлади при хворобі Паркінсона
У статті представлені сучасні аспекти патогенезу, ранньої діагностики та комплексного лікування тривожно-депресивних розладів при хворобі Паркінсона.
23 березня 2020
Як в період загальної паніки вберегтися від стресу
Занепокоєння процвітає на невпевненості і невизначеності. У міру поширення коронавирусу, не отримуючи вичерпної інформації з джерел, що заслуговують на довіру і не маючи впевненості в адекватних діях держави щодо захисту своїх громадян і подолання кризи в умовах пандемії, люди починають відчувати уразливість і страх.
3 лютого 2020
Свята - привід для депресії?
Свята - це час щастя і радості, але для деяких людей святковий період може стати часом хворобливих роздумів, смутку, самотності, неспокою і депресії.
3 лютого 2020
Післяпологова депресія: актуальні питання
Післяпологова депресія - це психічне порушення, яке розвивається у деяких жінок в перші тижні або місяці після пологів і проявляється відчуттям надзвичайного смутку і психологічної нестабільності. Від розвитку післяпологової депресії не застрахована жодна молода мати, однак у жінок з епізодами депресії в минулому післяпологова депресія протікає важче і виникає частіше.