Хто має зауважити, що у жінки післяпологова депресія

Всі! Сама жінка, яка перестала втрачати… відчувати радість життя, радість народження, щастя від власної дитини. З відчуттям порушення сну, порушення моторики, небажанням, подавленістю, сумними думками або, навіть, суїцидальними...

Її рідні, які її навідують, які сидять біля неї і запитують: «Що з тобою?». Бачать, що з нею щось відбувається зовсім не те, що вони відчували, що вони переживали, нехай навіть стрес від пологів, але в той же час радість від дитини, щастя і задоволення, майбутні плани і т.д.

І лікарі, які під час оглядів, оглядають жінок не лише з позиції свого фаху, але звертають увагу, що їм говорять, яким голосом, що відповідають, який темп мови… Тобто, багато речей, які можуть вказати на те що, у пацієнтки є ще додатково депресивні прояви.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
3 лютого 2020
Свята - привід для депресії?
Свята - це час щастя і радості, але для деяких людей святковий період може стати часом хворобливих роздумів, смутку, самотності, неспокою і депресії.
3 лютого 2020
Післяпологова депресія: актуальні питання
Післяпологова депресія - це психічне порушення, яке розвивається у деяких жінок в перші тижні або місяці після пологів і проявляється відчуттям надзвичайного смутку і психологічної нестабільності. Від розвитку післяпологової депресії не застрахована жодна молода мати, однак у жінок з епізодами депресії в минулому післяпологова депресія протікає важче і виникає частіше.
3 лютого 2020
Жінки частіше страждають від депресії після інсульту
Люди, які перенесли інсульт, часто повідомляють про появу симптомів депресії. Постінсультна депресія - найбільш поширене психічне ускладнення інсульту. Своєчасне лікування депресії може поліпшити одужання пацієнта. Як показало дослідження вчених з Королівського Коледжу, Лондон, частіше від депресивних станів після інсульту страждають жінки.
3 лютого 2020
Депресія від втрати близької людини
Життя складається не тільки з приємних і радісних подій. Несподівані втрати або складні ситуації теж є її частиною, але вони можуть викликати стрес, який для деяких людей стає причиною депресії. Іноді ми стикаємося з подіями, які сильно впливають на наше життя, змінюють його хід або вимагають від нас внесення змін, з якими не завжди просто змиритися і прийняти. Однією з таких подій є втрата близької людини.