Чи може лікар дерматолог призначити антидепресант?

Лікар дерматолог, який побачив «своє» захворювання, тобто кваліфіковане його фахом, який лікує і бачить, що це хронічне захворювання, відноситься до лікарів-інтерністів (не психіатрів), та може застосувати скринінговий інструмент по виявленню депресивних проявів, провести клінічну бесіду і прийняти таке рішення, в зв’язку з депресивним синдромом що є додатком до емоційного розладу, та добавити до терапії антидепресант. Тим більше, якщо він користується, стандартами і настановами, що повністю пояснює як треба діяти з тим чи іншим пацієнтом.

Інше діло, якщо лікар-інтерніст алерголог чи дерматолог, чи гінеколог не досягає ефекту в лікуванні основного захворювання і емоційного захворювання. Тому що якщо ти неправильно лікуєш емоційний розлад, наприклад, неправильно підібрав антидепресант чи не відреагував на його дію, чи не скомбінував його з чимось іншим. І чого ти добиваєшся? Ти не лікуєш ні депресію, ні допомагаєш соматично пацієнту.

Тоді це є привід для того, щоб проконсультуватися в лікаря-психіатра відносно лікування, тактики лікування пацієнта. Тому що, нагадаю, якщо психіатр фахово підійде і фахово назначить, то буде покращення і в емоційному стані, і в соматичному стані пацієнта, якого буде лікувати, вести вподальшому той же сімейний лікар чи алерголог, чи гінеколог, чи гастроентеролог…

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
3 лютого 2020
Свята - привід для депресії?
Свята - це час щастя і радості, але для деяких людей святковий період може стати часом хворобливих роздумів, смутку, самотності, неспокою і депресії.
3 лютого 2020
Післяпологова депресія: актуальні питання
Післяпологова депресія - це психічне порушення, яке розвивається у деяких жінок в перші тижні або місяці після пологів і проявляється відчуттям надзвичайного смутку і психологічної нестабільності. Від розвитку післяпологової депресії не застрахована жодна молода мати, однак у жінок з епізодами депресії в минулому післяпологова депресія протікає важче і виникає частіше.
3 лютого 2020
Жінки частіше страждають від депресії після інсульту
Люди, які перенесли інсульт, часто повідомляють про появу симптомів депресії. Постінсультна депресія - найбільш поширене психічне ускладнення інсульту. Своєчасне лікування депресії може поліпшити одужання пацієнта. Як показало дослідження вчених з Королівського Коледжу, Лондон, частіше від депресивних станів після інсульту страждають жінки.
3 лютого 2020
Депресія від втрати близької людини
Життя складається не тільки з приємних і радісних подій. Несподівані втрати або складні ситуації теж є її частиною, але вони можуть викликати стрес, який для деяких людей стає причиною депресії. Іноді ми стикаємося з подіями, які сильно впливають на наше життя, змінюють його хід або вимагають від нас внесення змін, з якими не завжди просто змиритися і прийняти. Однією з таких подій є втрата близької людини.