Мігрень статті - причини, діагностика та лікування

29 січня 2020
Алкоголь і його зв'язок з мігренню
Взаємозв'язок між вживанням алкоголю і мігренню відомий давно. Так само відомо, що одні види алкоголю можуть сильніше провокувати напади, ніж інші. Але вчені до цих пір не отримали відповіді на деякі питання, що стосуються зв'язку алкоголю з мігренню.
29 січня 2020
Мігрень у чоловіків: причини і методи лікування
Від нападів мігрені, зазвичай, частіше страждають жінки, ніж чоловіки, оскільки вони більш схильні до гормональних коливань. Але, за оцінками фахівців, серед людей, які схильні до мігренозних атак, чоловіки становлять одну третину, причому основною причиною їх виникнення вважаються стрес і надмірні фізичні навантаження.
23 грудня 2019
Схуднення полегшує мігрень у пацієнтів з надмірною вагою
Мігрень і надмірна вага - це дві величезні проблеми суспільної охорони здоров'я, які «відповідальні» за значне погіршення якості життя і фінансові втрати. Недавні дослідження показують, що зайва вага підсилює мігрень, а також, можливо, підвищує ризик її виникнення.
23 грудня 2019
Хліб може ініціювати напад мігрені?
Мігрень - це напад виснажливого головного болю, який може супроводжуватися нудотою, запамороченням, чутливістю до світла і звуку. Мігрень неможливо вилікувати, однак можна скоротити частоту нападів, уникаючи деяких тригерів, які запускають напад головного болю.
19 грудня 2019
Психологічні причини мігрені
Лікарі займаються дослідженням мігрені вже більше трьох тисяч років, але це не зменшує актуальність проблеми. Інтерес до дослідження цього захворювання все зростає, у зв'язку з його поширеністю серед працездатного населення. Вчені прийшли до висновку, що мігрень частіше зустрічається у тривожних, емоційно збудливих людей, що не володіють психологічною стійкістю до стресів.
19 грудня 2019
Емоційне насильство в дитинстві як причина мігрені
Далеко не всі батьки замислюються, як їх поведінка, щоденні дії і методи виховання можуть відобразитися на здоров'ї дітей, навіть через багато років. Часто ці методи можуть бути досить жорсткими, або навіть жорстокими, і пов'язані з фізичним або емоційним насильством. Вчені у своїх дослідженнях виявили зв'язок між мігренню в зрілому віці і емоційним насильством в дитинстві.
4 грудня 2019
Мігрень у дітей: Нові рекомендації з лікування
Мігрень - це захворювання, яке проявляється сильним головним болем, що регулярно повторюється. Часто головний біль пульсуючий і локалізується з однієї або обох сторін голови. Мігрень може викликати запаморочення, нудоту, чутливість до світла, шуму або запахів. Більшість нападів мігрені тривають від 30 хвилин до декількох годин, однак деякі можуть тривати декілька днів.
29 листопада 2019
Що таке мігрень з аурою
Мігрень – захворювання, яке здатне перетворити на “пекло” життя будь-якої людини. Її підступні напади в одну мить змушують забути про плани на найближчий день, а інколи й на декілька днів, адже біль посилюється навіть при найменших рухах. За важкістю наслідків, що погіршують якість житті людини, у переліку Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, мігрень посідає 19 місце. Важко повірити, але через втрату працездатності під час її нападів людина втрачає приблизно 2 роки життя.
8 листопада 2019
Психотерапія при мігрені
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) головний біль відноситься до 10 провідних причин непрацездатності дорослого населення, а від мігрені страждають 11% дорослого населення світу.
1 листопада 2019
Вестибулярна мігрень
Вестибулярна мігрень - це захворювання нервової системи, яке може виникнути в будь-якому віці і головним його симптомом, на відміну від класичної мігрені, є не головний біль, а напади раптового запаморочення.