Відео

12 жовтня 2020
Чи може допомогти йога при мігрені?
Було проведено цілий ряд досліджень, проведено спостереження за пацієнтами з мігренню, які займаються і не займаються йогою. На що впливає йога? На епізодичну мігрень заняття йогою, нажаль, доказово не впливають. Інше питання - хронічна мігрень і психологічні компоненти, які супроводжують хронічний біль голови. Тут заняття йогою впливає досить сильно.
12 жовтня 2020
Як зменшити кількість знеболювальних, від яких болить голова?
Сильний головний біль іноді змушує пацієнтів частіше вживати знеболюючі засоби. Подекуди це призводить до залежності від препаратів. Що робити і як зменшити їх кількість?
28 вересня 2020
Чи може голова почати боліти від знеболювальних ліків?
Як зрозуміти, що голова болить через надмірне споживання ліків, або болить сама по собі? Тут важливо враховувати критерії, яким повинні відповідати головні болі у пацієнта. Докладніше про ці критерії дізнайтесь у нашому відео.
28 вересня 2020
Мігрень і канабіс
У сучасному світі виникає багато досліджень по про канабіноїди. Ця речовина реально знімає біль, зменшує кількість нападів болю і може використовуватись при різних захворюваннях, які комбінуються.
20 вересня 2020
Яка різниця між хронічною і епізодичною мігренню?
Українська асоціація болю голови – є частиною міжнародної асоціації болю голови і єдині протоколи, які діють всюди в світі, діють і на території України. І, звичайно, що є протоколи критеріїв визначення хронічної і епізодичної мігрені.
17 вересня 2020
З якого віку роблять дітям МРТ?
Коли стоїть питання про біль голови, то, звичайно, основне завдання – правильно діагностувати. В сучасному світі уявити собі діагностику без магнітно-резонансної томографії майже неможливо. І в дорослих майже нема питань. Їм треба робити і ми виконуємо цей метод. Багато питань у моїх пацієнтів постає щодо дітей. І коли є пряме показання: чи можна дітям робити МРТ і з якого віку?
1 вересня 2020
Обгрунтованість ароматерапії та голковколювання при мігрені
Чи можна звернутись до методів ароматерапії та голковколювання при мігрені? Які "за" та "проти" таких методів та чого краще застерегтись при використанні ароматичних масел?
24 липня 2020
Правові аспекти лікування мігрені
Чи видають листки непрацездатності при мігрені? Чи може бути мігрень підставою для отримання інвалідності?
17 липня 2020
Альтернативні методи лікування мігрені
Використання магнію для лікування мігрені. Нетрадиційні методи лікування мігрені. Китайський досвід лікування мігрені.
10 липня 2020
Мігрень у дітей та підлітків
Особливості лікування мігрені у діией. Лікарські засоби для лікування мігрені у дітей. Мігрень та епілепсія - як лікувати 2 хвороби у одного пацієнта?