Відео

2 лютого 2022
Ліки при мігрені
Щоб позбавитись головного болю при мігрені, люди можуть порушувати рекомендації про прийом ліків. У відео розповідаємо чому цього не варто робити, та наводимо основні рекомендації щодо прийому ліків.
12 лютого 2021
Мігрень: прості відповіді на складні запитання
Чому викликає біль при мігрені? Які бувають види мігрені? Як проявляється мігренозний напад? Як харчування впливає на напади мігрені? Які є тригери мігрені? Які є способи терапії мігрені?
4 жовтня 2021
Чи пов’язана мігрень з остеохондрозом?
Остеохондроз - це дегенеративне захворювання хребта, яке може мати дуже багато проявів, і в жодному разі не призводить до розвитку нападу мігрені.
3 жовтня 2021
Чи існують препарати для екстреної допомоги під час нападу мігрені?
Для екстреного лікування нападу мігрені можуть використовувати деякі види медичних препаратів. Які саме? Дізнайтесь у відео.
2 жовтня 2021
Чи може дитина або підліток перерости мігрень?
Для мігрені є типовим початок у підлітковому віці. Здебільшого, страждають жінки, молоді жінки. Та для дівчаток початок перших нападів мігрені дуже часто співпадає з першими менструаціями.
1 жовтня 2021
Чи є якісь обмеження щодо фізичних навантажень при мігрені?
Фізична активність важлива для людей, які страждають на мігрень, проте постає питання чи всіма видами спорту можна займатися? Або є якісь обмеження? Дізнайтесь про це у відео.
30 вересня 2021
Чи можна терпіти головний біль при мігрені, чи це небезпечно?
Терпіти головний біль є недоцільним. Чим раніше розпочали лікування, тим більш ефективним воно є. Коли краще всього приймати ліки від мігрені? Дізнайтесь відповідь у відео.
29 вересня 2021
Чи безпечними ліками від мігрені є триптани?
Препарати для лікування нападів мігрені відомі близько 100 років. Першим препаратом був ерготамін, який зробив прорив у лікуванні мігрені. Проте 30 р. тому з’явилися інші препарати, а саме триптани. Яка їх специфіка та як їх приймати правильно? Відповідь дізнайтесь у відео.
28 вересня 2021
Як довго потрібно приймати препарат, щоб зрозуміти чи є він ефективним?
Для оцінки ефективності прийому препарату для лікування нападу мігрені треба оцінювати деякі показники. Детальніше про них розповідаємо у відео. Долучайесь до перегляду.
27 вересня 2021
Чи потрібно ліки від мігрені приймати при появі аури?
Як і коли слід приймати ліки від мігрені? Як від цього залежить якість життя людини? Говоримо про це у відео. Долучайтесь до перегляду!
26 вересня 2021
Чому погане самопочуття триває вже після закінчення нападу мігрені?
Погане самопочуття після мігрені є не наслідком, а проявом нападу мігрені, адже відомо, що сам напад мігрені триває від 4 до 72 год, і характеризується не лише і не виключно головним болем. Чи можна в такому випадку казати, що напад вже закінчився?
24 вересня 2021
Які існують сучасні методи діагностики мігрені?
Щодо діагностики мігрені, то, як і інші типи первинного головного болю, діагностика мігрені базується на клінічних симптомах. Наразі не можна ані підтвердити, ані спростувати наявність мігрені будь-яким іншим додатковим методом. Чим діагностика первинного болю відрізняється від діагностики вторинного? Дізнайтесь у відео.