Відео

1 липня 2020
Особливості перебігу приступу мігрені
Від чого залежить правильне встановлення діагнозу та лікування мігрені? Чи може мігрень раптово зникнути?
1 липня 2020
Мігрень та супутня патологія
Чи є зв'язок між мігренню та іншими хворобами: захворювання щитовидної залози, інсульт, інфаркт та ін. Ускладнення, які можуть бути у хворих на хронічну мігрень.
1 липня 2020
Мігрень та вагітність
Як лікувати мігрень під час вагітності? Які лікарські засоби можна застосовувати, а які категорично заборонені? На ці та інші питання відповідають два досвідчені невролога: Боженко Н. Л., к.м.н., доцент та Боженко М. І., асистент кафедри неврології.
11 червня 2020
Профілактика приступу мігрені
Про медикаментозні, психологічні та немедикаментозні методи профілактики приступів мігрені розповідають два досвідчених невролога: Боженко Н. Л., к.м.н., доцент та Боженко М. І., асистент кафедри неврології.
11 червня 2020
Причини та діагностика мігрені
Що таке мігрень? Чим вона відрізняється від головного болю? Чим аура з мігренню відрізняється від аури без мігрені? Сигнали небезпеки та механізм приступу мігрені. Провокуючу фактори мігрені (тригери): харчові фізичні, емоційні, гормональні та фактори зовнішнього середовища. Препарати для лікування нападів мігрені.
11 червня 2020
Особливості мігрені у жінок
Які особливості мігрені у жінок? Чи проходить мігрень після менопаузи? На ці та інші питання відповідають два досвідчені невролога: Боженко Н. Л., к.м.н., доцент та Боженко М. І., асистент кафедри неврології.
26 грудня 2019
Чому пацієнти говорять про негативний досвід лікування мігрені?
Чому дуже часто буває негативний досвід у лікуванні мігрені, хоча вона є суто больовим розладом, не пов'язаним з анатомічними порушеннями? Чому часто не допомагає лікування? Наука про біль стала розвиватися порівняно недавно.
26 грудня 2019
Дієта при мігрені
Дієта при мігрені повинна бути просто збалансованою та різноманітною. Не слід виключати один клас продуктів і переходити на інший. До раціону слід включити білки (м'ясо, риба, яйця і кисломолочні продукти), а також обов'язково овочі (це складні вуглеводи, які довго засвоюються) та цільнозернові продукти.
26 грудня 2019
Чому біль може призвести до депресії?
Больові та емоційні розлади – один комплекс. Мозок швидко аналізує будь-який біль та дає йому емоційну оцінку. Будь-який біль викликає вічуття страху і тривоги. Періодичний або хронічний біль призводить до емоційних розладів, і перша емоція при болю – тривога. Якщо вона довго існує з болем, то результатом може бути депресія.
26 грудня 2019
З мозком треба домовлятися!
Процес накопичення інформації заспокоює мозок. Потрібен дбайливий підхід для переконання важливості прийому ліків, тому що це сучасна фармакологія і цим треба користуватися.