Відео

12 лютого 2021
Мігрень: прості відповіді на складні запитання
Чому викликає біль при мігрені? Які бувають види мігрені? Як проявляється мігренозний напад? Як харчування впливає на напади мігрені? Які є тригери мігрені? Які є способи терапії мігрені?
1 травня 2021
Лікування менструальної мігрені
Коли ми говоримо про менструальний цикл, ми говоримо про 2 типи мігрені: менструальна і оваріальна мігрень. Тобто, це мігрені, які виникають на перепаді гормонів. І тут виникає цікавий момент. Знаючи свій цикл, жінка може застосувати превентивне лікування, тим самим попередивши приступ.
24 квітня 2021
Ерготаміни і дигідроерготаміни при лікуванні мігрені
Ергомамін, можливо, був одним з перших препаратів, який був зареєстрований для лікування мігрені. І справді, ця речовина, яка знаходиться в паразиті, пурпурові ріжки – це паразит злакових. Вазоконстрикція – це побічний ефект.
17 квітня 2021
Засоби при мігрені
Які засоби при мігрені можна використовувати? На що потрібно зважати при виборі препаратів?
13 квітня 2021
Гормони та мігрень
З порушенням гормонального фону пов'язаний головний біль при менструаціях. Менструальна мігрень виникає за два дні до початку менструації й може тривати ще три дні після її закінчення. Також існує менструально асоційована мігрень, яка може спостерігатися і в середині циклу. Є багато способів лікування мігрені таких типів. Детальніше - у відео.
12 квітня 2021
Загальні питання
Допомогти розібратися пацієнтові з найчастішими питаннями, пов'язаними з діагностуванням та лікуванням мігрені, може сімейний лікар. При тривалих і складних випадках мігренозного головного болю сімейний лікар скеровує пацієнта до невролога, нейрохірурга або анестезіолога. Детальніше - у відео.
11 квітня 2021
Лікування мігрені
Найчастіше для лікування мігренозного головного болю застосовуються триптани. Однак, їх можна приймати не більше 10 днів на місяць та не довше 3 місяців поспіль. Детальніше - у відео.
10 квітня 2021
Мігрень при вагітності та грудному вигодовуванні
При вагітності та годуванні груддю застосовуються деякі види нестероїдних протизапальних засобів. Щодо застосування триптанів при грудному вигодовуванні, варто консультуватися з лікарем у кожному конкретному випадку. Детальніше - у відео.
10 квітня 2021
Чай мате при мігрені
Чай мате, який містить кофеїн, має вазоконстрикторну дію і може дати деяке облегшення у пацієнтів з мігренню. Проте є одна особливість. Яка саме? Дивіться у відео.
9 квітня 2021
Мігрень у дітей
Симптоми мігрені у дітей схожі на симптоми мігрені у дорослих, але дитина іноді чітко не може сказати, що її турбує. Як правило, при нападах мігрені діти тримаються рукою за голову, ховаються від яскравого світла, уникають шуму. У них спостерігається нудота і блювання. Детальніше - у відео.
8 квітня 2021
Профілактика мігрені
Ліки для профілактики мігрені не застосовуються, лише для її лікування (для того, щоб напади стали рідшими або пацієнт повіністю їх позбувся), аби пацієнт краще відповідав на прийом знеболюючих. З цією метою застосовуються антидепресанти, протисудомні засоби або засоби для лікування гіпертонії. Детальніше - у відео.