Відео

10 червня 2024
Прояви мігрені у дітей
Мігрень не завжди легко впізнати, особливо у малюків. В цьому відео ви дізнаєтеся про симптоми, які можуть вказувати на мігрень у дитини. Виявлення цих симптомів - перший крок до здоров'я малюка.
29 травня 2024
Мігрень: коли біль не знає меж і як йому протистояти
Виявляється мігрень не завжди проявляється болем лише з одного боку голови. Вона також може переходити з однієї її половини на іншу.
17 травня 2024
З якого віку може бути діагностовано мігрень у дитини?
Чи часто діти стикаються з мігренню? Це запитання хвилює багатьох батьків. Виявляється, мігрень може з'явитися навіть у ранньому дитинстві. У цьому відео говоримо про те, коли можуть з'явитися перші ознаки мігрені у дітей. Дивіться до кінця, щоб дізнатися більше корисної інформації.
9 травня 2024
Як зменшити частоту нападів мігрені?
Мігрень - це хронічний неврологічний стан, який характеризується повторюваними нападами сильного головного болю. Для багатьох людей, які страждають на мігрень, ці напади можуть бути дуже дискомфортними та впливати на їхнє повсякденне життя. Однак, існують способи, за допомогою яких можна зменшити частоту та інтенсивність цих нападів. Які саме? Дізнайтесь у відео.
5 травня 2024
Розуміння симптомів мігрені: поради та рекомендації
На запитання щодо мігрені надає розгорнуту відповідь запрошений експерт в області неврології. Вмикайте відео та дізнавайтесь більше про симптоми мігрені.
23 квітня 2024
Як часто зустрічається мігрень?
Чи знали ви, що мігрень може бути не лише проблемою для дорослих, але й серйозним діагнозом у дітей? Популярна думка про те, що мігрень у дітей рідкісна, може бути помилковою. За різними дослідженнями, до 20% дітей можуть стикатися з цим неприємним станом.
11 квітня 2024
Цифри і факти про мігрень
Мігрень - це не просто головний біль. Ця хвороба входить до переліку десяти найбільш виснажливих захворювань, впливаючи на мільйони людей по всьому світу. Це хвороба не лише дорослих, але й дітей: приблизно 10% хворих на мігрень - це діти. Проте, діагноз мігрені не завжди правильно ставлять і через це лише 5% хворих отримують адекватне лікування.
18 лютого 2024
Боротьба з мігренню: ефективні методи та поради від експертів
У відео обговорюються питання ефективності триптанів при вестибулярній мігрені та їх можливий вплив на артеріальний тиск. Також надається важлива інформація про те, коли слід звертатися до лікаря та як розрізнити мігрень в дитинстві.
14 лютого 2024
Медикаментозна терапія мігрені
У цьому відео розглядаються питання вибору препаратів для швидкого полегшення нападів мігрені та висвітлюється проблема надмірного вживання знеболюючих і їх вплив на головний біль. Долучайтесь до перегляду.
10 лютого 2024
Лікування та профілактика мігрені. Як зменшити частоту та інтенсивність приступів?
У цьому відео ми розглядаємо різні аспекти терапії мігрені, включаючи абортивне лікування та профілактичні заходи, спрямовані на зменшення частоти та інтенсивності мігреней.