Відео

12 лютого 2021
Мігрень: прості відповіді на складні запитання
Чому викликає біль при мігрені? Які бувають види мігрені? Як проявляється мігренозний напад? Як харчування впливає на напади мігрені? Які є тригери мігрені? Які є способи терапії мігрені?
24 вересня 2021
Які існують сучасні методи діагностики мігрені?
Щодо діагностики мігрені, то, як і інші типи первинного головного болю, діагностика мігрені базується на клінічних симптомах. Наразі не можна ані підтвердити, ані спростувати наявність мігрені будь-яким іншим додатковим методом. Чим діагностика первинного болю відрізняється від діагностики вторинного? Дізнайтесь у відео.
22 вересня 2021
Чи може мігрень призвести до порушень роботи головного мозку?
Звичайно, мігрень може призводити до порушень роботи головного мозку, адже мігрень – це первинне ураження головного мозку. Якщо ми говоримо про гострі ускладнення з боку мігрені, то їхній відсоток незначний. На даний час він складає менше 1%, якщо ми говоримо про мігренозні інсульти.
20 вересня 2021
Чи може з’явитися мігрень у похилому віці?
Якщо мігрень починається після 45-50 років, особливу увагу слід звертати на характер перебігу болю, якщо він відповідає критеріям мігрені. На що слід звернути увагу розповідаємо у відео, долучайтесь.
18 вересня 2021
Чи може виникати мігрень через постійну емоційну напругу?
Психоемоційне перевантаження є одним із факторів, що призводить до розвитку нападу мігрені у тих пацієнтів, які вже страждають на мігрень. Дотримання деяких простих правил може дозволити пацієнтам, які страждають на мігрень, позбутися психоемоційного перевантаження, а, отже й зменшити кількість нападів. Детальніше про них розповідаємо у відео.
16 вересня 2021
Нерегулярний графік харчування може бути причиною виникнення мігрені?
Нерегулярне харчування може бути фактором розвитку нападу у тих пацієнтів, які вже страждають на мігрень. Проте, якщо ми говоримо про людей, які не мали нападів мігрені до цього часу, нерегулярне харчування не може призвести до розвитку першого нападу мігрені. Для усіх пацієнтів, які страждають на мігрень, рекомендується завжди дотримуватися режиму харчування. Якого саме? Дізнайтесь у відео.
14 вересня 2021
Як можна визначити фактори, що провокують напади мігрені?
У нашій країні, на жаль, не існує культури мігрені. У західних країнах усі хворі ведуть щоденники мігрені, де відзначають кількість нападів, їх тривалість, фактори, що могли призвести до розвитку даного нападу.
12 вересня 2021
Через мігрень людину може нудити?
Нудота є ознакою цілого ряду головного болю – як первинного, так і вторинного. Що потрібно робити для того, щоб визначити, чи є нудота симптомом мігрені, або симптомом іншого захворювання? Дізнайтесь у відео.
10 вересня 2021
Чи може під час нападу мігрені виникати порушення зору? Це небезпечно?
Щодо порушень зору, це є одним із симптомів розвитку мігрені з аурою. Дана форма мігрені є не такою частою, як мігрень без аури, проте пацієнти можуть відзначати наступні специфічні симптоми. Які саме? Дізнайтесь у відео.
8 вересня 2021
Якщо з’являється підвищена чутливість шкіри голови і потім починається головний біль – це мігрень?
Щодо підвищення чутливості голови та наступного розвитку головного болю, слід враховувати клінічні характеристики саме головного болю. Яким саме? Дізнайесь у відео.
6 вересня 2021
Під час нападу мігрені може з’являтися сльозотеча?
Окрім мігрені, до первинних типів головного болю належать й інші. Деякі з них можуть мати одним з основних проявів біль за оком та інші прояви з боку ока, а саме: почервоніння, сльозотеча та ін. У цьому випадку слід звернутися до лікаря для визначення саме того головного болю, який має даний конкретний пацієнт. Детальніше про це говоримо у відео.