Мігрень. Матеріали для лікарів

5 липня 2022
Особливості мігрені на тлі тривоги та стресу
Що таке біль? Які передумови виникнення головного болю під час війни? Та які ускладнення можуть бути при мігрені на грунті війни? На ці та інші запитання дає відповідь доцент Львівського НМУ ім. Д. Галицького, Боженко Н. Л.
30 січня 2022
Нейропатичний біль: сучасна фармакологічна терапія
Проблема нейропатичного болю набуває все більшої актуальності для клініцистів різного профілю, що пов’язано із значним поширенням патології та труднощами в досягненні стійкого терапевтичного ефекту. Незважаючи на велику кількість фармакологічних препаратів, рекомендованих для лікування пацієнтів із нейропатичним болем, вибір оптимальної схеми лікування часто викликає труднощі у клініцистів.
30 січня 2022
Нервові КЛІТИНИ НЕ ВІДНОВЛЮЮТЬСЯ?
НЕЙРІСТОН® cприяє відновленню пошкоджених нервових волокон, зменшенню симптомів нейропатїї, зниженню потреби у застосуванні анальгетиків.
30 січня 2022
Функціональні властивості харчового продукту для спеціальних медичних цілей «НЕЙРІСТОН®»
НЕЙРІСТОН® може бути рекомендований при джерело поживних речовин, що сприяють відновленню пошкоджених нервових волокон при таких станах: нейропатіях опорно-рухового апарату, зокрема, при корешковому синдромі ішіасі, міжреберній невралгії або люмбаго.
30 січня 2022
Застосування нуклеотидів при захворюваннях периферичної нервової системи
Периферична нейропатія (ПН) — загальний стан, поширеність якого становить близько 8 % у людей похилого віку. Нейропатичний біль має значну частоту в загальній популяції і вражає понад половину всіх пацієнтів із ПН. Патофізіологія ПН характеризується ураженням мієлінопродукуючих клітин Шванна в периферичних нервах.
29 січня 2022
ACINO в Україні доповнює продуктовий портфель у галузі неврології
Наприкінці червня 2020 р. на полицях вітчизняних аптек з'явиться нова дієтична добавка для спеціальних медичних цілей — НЕЙРІСТОН®, комерційну реалізацію та просування якої на території України здійснюватиме швейцарська фармацевтична компанія ACINO на підставі укладеної у вересні 2017 р. дистрибуційної угоди з міжнародною фармацевтичною компанією Ferrer International, S.A., Іспанія.
29 січня 2022
НЕЙРІСТОН®
Уридин, що входить до складу НЕЙРІСТОНА® в поєднанні з фолієвою кислотою і вітаміном B12 сприяє утворенню єлементів, з яких складається мейлінова оболонка, і таким чином, сприяє відновленню пошкоджених волокон та їх функцій.
27 жовтня 2021
Мігрень. Розмова лікаря та пацієнта
Наталя Осовська, Володимир Романенко, Наталя Боженко, Мирослав Боженко
29 січня 2021
Погляд фахівців на проблеми діагностики й терапії мігрені
У квітні 2019 р. під протекторатом Міністерства охорони здоров’я України, Української міждисциплінарної асоціації неврологів, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Досягнення у неврології» (Advances in neurology).
14 грудня 2020
Лікування нападів мігрені: курс на ефективність
«Дуже болить голова, чого тільки на приймала — не допомагає», — такі скарги працівники аптек чують, мабуть, щодня. У розмові з’ясовується, що у пацієнтки напад мігрені і вона вже проковтнула кілька різних анальгетиків у високих дозах, хоча зазвичай це не дає очікуваного ефекту. Неправильне лікування мігрені — дуже поширена проблема, що може мати неприємні наслідки