Шкала депрессии Бека

Шкала депрессии Бека (Beck's Depression Inventory, BDI) – один из первых тестов, отличающихся высокой релевантностью и специфичностью, созданных для использования в клинической практике с целью диагностики и оценки уровня депрессивных расстройств. Несмотря на дату разработки, шкала депрессии Бека не устарела и широко применяется в психиатрической и психотерапевтической практике даже сегодня. Всего существует три варианта этого опросника: BDI, BDI-1A, BDI-II. Отдельно применяется опросник депрессии Бека для подростков. Русскоязычная версия шкалы депрессии Э. Бека распространена в адаптации Н.В. Тарабриной

 

 

 

Рекомендуємо по цій темі:
23 березня 2020
Як в період загальної паніки вберегтися від стресу
Занепокоєння процвітає на невпевненості і невизначеності. У міру поширення коронавирусу, не отримуючи вичерпної інформації з джерел, що заслуговують на довіру і не маючи впевненості в адекватних діях держави щодо захисту своїх громадян і подолання кризи в умовах пандемії, люди починають відчувати уразливість і страх.
3 лютого 2020
Свята - привід для депресії?
Свята - це час щастя і радості, але для деяких людей святковий період може стати часом хворобливих роздумів, смутку, самотності, неспокою і депресії.
3 лютого 2020
Післяпологова депресія: актуальні питання
Післяпологова депресія - це психічне порушення, яке розвивається у деяких жінок в перші тижні або місяці після пологів і проявляється відчуттям надзвичайного смутку і психологічної нестабільності. Від розвитку післяпологової депресії не застрахована жодна молода мати, однак у жінок з епізодами депресії в минулому післяпологова депресія протікає важче і виникає частіше.
3 лютого 2020
Жінки частіше страждають від депресії після інсульту
Люди, які перенесли інсульт, часто повідомляють про появу симптомів депресії. Постінсультна депресія - найбільш поширене психічне ускладнення інсульту. Своєчасне лікування депресії може поліпшити одужання пацієнта. Як показало дослідження вчених з Королівського Коледжу, Лондон, частіше від депресивних станів після інсульту страждають жінки.