Шкала депрессии Бека

Шкала депрессии Бека (Beck's Depression Inventory, BDI) – один из первых тестов, отличающихся высокой релевантностью и специфичностью, созданных для использования в клинической практике с целью диагностики и оценки уровня депрессивных расстройств. Несмотря на дату разработки, шкала депрессии Бека не устарела и широко применяется в психиатрической и психотерапевтической практике даже сегодня. Всего существует три варианта этого опросника: BDI, BDI-1A, BDI-II. Отдельно применяется опросник депрессии Бека для подростков. Русскоязычная версия шкалы депрессии Э. Бека распространена в адаптации Н.В. Тарабриной

 

 

 

Рекомендуємо по цій темі:
4 грудня 2019
Виявлена причина зниження мотивації при депресії
Вчені з Каліфорнійського університету в Берклі знайшли гени, пов'язані з таким симптомом депресії, як відсутність мотивації. Це відкриття може поліпшити методи діагностики і лікування людей, які страждають від цього симптому.
4 грудня 2019
Правильне харчування допомагає підліткам боротися з депресією
Понад 300 мільйонів людей у всьому світі страждають від депресії: одного з найпоширеніших психічних розладів, що не рідко призводить до інвалідизації. Депресія відрізняється від звичайних змін настрою і короткочасних емоційних реакцій на проблеми в повсякденному житті, і вважається серйозним порушенням здоров'я. Також слід зазначити, що почастішали випадки розвитку депресії у підлітків, а також молодих людей у віці від 18 до 25 років, що значно погіршує рівень їх благополуччя протягом усього життя.
3 грудня 2019
Депресія при онкозахворюваннях
Онкологічні захворювання називають хворобою ХХІ століття. Такий діагноз, як правило, сприймається як вирок і тому є найсильнішим стресом. Дізнавшись про діагноз, людина відчуває весь спектр негативних переживань: страх, розгубленість, гнів, розчарування, безпорадність, образу і навіть почуття провини. Це може стати причиною психологічних, духовних і емоційних проблем і істотно знизити ефективність лікування.
3 грудня 2019
Депресія після инфаркту
Відчуття смутку або депресія після інфаркту - явище досить звичайне. Ці емоції можуть бути викликані страхом перед невідомістю, а також нездатністю виконувати прості завдання в колишньому режимі.