Мігрень у дітей

Симптоми мігрені у дітей схожі на симптоми мігрені у дорослих, але дитина іноді чітко не може сказати, що її турбує. Як правило, при нападах мігрені діти тримаються рукою за голову, ховаються від яскравого світла, уникають шуму. У них спостерігається нудота і блювання. Детальніше - у відео.

Коментують:

Головний невролог медцентру "Нейромед", асистент кафедри хвороб нервової системи ВНМУ ім. М. І. Пирогова Лета Іван.

Дитячий невролог медичного центру "Сучасна педіатрія "Евіденс", член Європейської спілки дитячої неврології Ковальчук Павло.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
7 червня 2021
Чи не є мігрень механізмом самозахисту?
Нещодавно доктор Джонатан М. Боркум, дослідник з університету штату Мен у місті Ороно (США), запропонував нову теорію походження мігренозного болю. Напади мігрені, на його думку, можуть бути частиною механізму самозахисту мозку від окислювального стресу.
12 травня 2021
У чому полягає різниця між мігренню та «звичайним» головним болем?
Больові відчуття у тій чи іншій ділянці голови можуть бути як звичайним (або «типовим») головним болем, так і проявами мігрені. Важливо відрізняти головний біль, спричинений мігренню, від «звичайного» головного болю, бо правильне визначення характеру болю сприятиме вибору адекватного методу лікування і, відповідно, пришвидшить полегшення. Це також надасть змогу вживати ефективних заходів для профілактики головного болю.
12 травня 2021
Проблеми із зубами та яснами можуть стати причиною нападів мігренозного болю
Як стверджують дослідники, однією з причин виникнення мігрені можуть бути проблеми стоматологічного характеру.
6 квітня 2021
Методи розслаблення при мігрені та головному болю
Щоб навчитися розслаблятися і позбуватися мігрені та звичайного головного болю, перш за все, людині необхідно ретельно вивчити свої звички дихання, аби змінити їх так, щоб це допомагало розслаблятися.