Ботокс при мігрені

Використання ботулінового токсину при мігрені можливе. Питання – при якій? При епізодичній мігрені застосування ботулінового токсину не може призвести до зменшення епізодів або до зменшення сили нападів. Ботуліновий токсин використовується для лікування хронічної мігрені, може бути препаратом вибору. Проте існують деякі нюанси. Докладніше про них – у відео.

Коментує д.м.н., доцент, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету Орос Михайло Михайлович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
9 листопада 2023
Профілактика мігрені – завдання цілком реальне
Головний біль мігренозного походження є потужним фактором інвалідизації; мігрень також стає причиною частих відвідувань поліклініки і навіть викликів бригад невідкладної допомоги, що створює значний тягар для здоров’я та бюджету людини. Частий головний біль входить до п’ятірки найпоширеніших причин відвідування відділень невідкладної допомоги та до двадцятки найпоширеніших причин відвідування поліклініки.
18 вересня 2023
Таблетки від мігрені
Точна причина мігрені невідома, однак вважається, що хвороба найчастіше має спадковий характер.
4 липня 2023
Базилярна мігрень та її особливості
Базилярна мігрень – це хронічний розлад здоров’я, який зазвичай супроводжується періодичними нападами сильного головного болю і такими симптомами як нудота та підвищена чутливість до світла. Проте, під час епізоду базилярної мігрені у людини може бути й багато інших симптомів.
20 березня 2023
Мігрень та інші види головного болю. Як відрізнити?
Мігрень – це не просто головний біль. Вона має значно більше різних проявів, тому часто буває доволі важко відрізнити її від інших типів головного болю.