Чи допомагають біологічно активні добавки у лікуванні мігрені?

Біологічно активні добавки, можливо, впливають на деякі процеси, зокрема, загалом на стан організму людини, можуть впливати на активність апетиту, наприклад, якщо це імбир, можуть змінювати кислотність, якщо ви багато їх вживаєте, але якщо дивитися на патогенез мігрені, яка виникає внаслідок того, що у вас є порушення електричних потенціалів, то жодна з перерахованих чудо-трав не впливає на ці потенціали.

Коментує д.м.н, доцент, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, Орос Михайло Михайлович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
22 лютого 2021
10 найпоширеніших міфів про мігрень
Попри те, що лікарі та дослідники повсякчас поглиблюють розуміння механізмів розвитку мігрені та шукають нові методи її лікування, серед населення планети все ще поширено багато міфів про це хронічне захворювання.
17 лютого 2021
Чи ефективні вітаміни при мігрені?
Епізоди мігрені можуть бути дуже виснажливими. Хоча більшість людей, які страждають на мігрень, полегшують свій стан за допомогою ліків, які відпускаються за рецептом, є також обмежені докази того, що деякі вітаміни можуть зменшити тяжкість, тривалість або частоту нападів мігрені.
27 січня 2021
Певні порушення сну здатні спричиняти мігрень
Дослідження свідчать про зв’язок між проблемами зі сном та мігренню.
14 грудня 2020
Фізичні вправи при мігрені: ліки або фактор ризику?
Мігрень - це форма сильного повторюваного головного болю, який пов'язаний зі змінами в ділянках мозку, що реагують на больові відчуття, а також реакцією судин, що забезпечують його кровопостачання.