Чому пацієнти говорять про негативний досвід лікування мігрені?

Чому дуже часто буває негативний досвід у лікуванні мігрені, хоча вона є суто больовим розладом, не пов'язаним з анатомічними порушеннями? Чому часто не допомагає лікування? Наука про біль стала розвиватися порівняно недавно.

З 80-х років 20 століття лікарі стали розуміти механізм розвитку болю, віртуальність появи болю. Ми лікуємо функцію клітин. Це складно. Фахівців з лікування болю дуже мало. Потрібно лікуватися у кваліфікованих лікарів, з правильною спеціалізацією.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
15 вересня 2020
Йога для лікування мігрені
Стрес є досить поширеним тригером для людей з мігренню. Деякі дослідження показують, що кількість і сила нападів зменшується зі зменшенням стресових факторів і зміною реакції на стрес самої людини.
21 серпня 2020
Як підтримати людину з мігренню
Жити з мігренню нелегко, і нерідко людині, яка страждає на це захворювання, потрібна допомога і підтримка. Якщо ваш друг, член сім'ї або партнер страждає на мігрень, ці поради можуть вам допомогти.
21 серпня 2020
Оновлені рекомендації щодо проведення нейровізуалізації при мігрені
Мігрень – захворювання, яке може значно погіршувати якість життя, приводити до тимчасового зниження або втрати працездатності протягом певного періоду часу.
27 липня 2020
Наслідки зловживання знеболюючими препаратами
Знеболюючі препарати (нестероїдні протизапальні засоби - НПВС, похідні ерготаміну, анальгетики) є найбільш затребуваними і широко використовуваними безрецептурними препаратами.