Дієта при мігрені

Є припущення, що певна їжа у певних пацієнтів може викликати напади мігрені, особливо та, яка містить серотонін: банан, апельсин, сир і т.д. Можливо, індивідуальна залежність є.

Дієта при мігрені повинна бути просто збалансованою та різноманітною. Не слід виключати один клас продуктів і переходити на інший. До раціону слід включити білки (м'ясо, риба, яйця і кисломолочні продукти), а також обов'язково овочі (це складні вуглеводи, які довго засвоюються) та цільнозернові продукти.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
15 вересня 2020
Йога для лікування мігрені
Стрес є досить поширеним тригером для людей з мігренню. Деякі дослідження показують, що кількість і сила нападів зменшується зі зменшенням стресових факторів і зміною реакції на стрес самої людини.
21 серпня 2020
Як підтримати людину з мігренню
Жити з мігренню нелегко, і нерідко людині, яка страждає на це захворювання, потрібна допомога і підтримка. Якщо ваш друг, член сім'ї або партнер страждає на мігрень, ці поради можуть вам допомогти.
21 серпня 2020
Оновлені рекомендації щодо проведення нейровізуалізації при мігрені
Мігрень – захворювання, яке може значно погіршувати якість життя, приводити до тимчасового зниження або втрати працездатності протягом певного періоду часу.
27 липня 2020
Наслідки зловживання знеболюючими препаратами
Знеболюючі препарати (нестероїдні протизапальні засоби - НПВС, похідні ерготаміну, анальгетики) є найбільш затребуваними і широко використовуваними безрецептурними препаратами.