Чому біль може призвести до депресії?

Больові та емоційні розлади – один комплекс. Мозок швидко аналізує будь-який біль та дає йому емоційну оцінку. Будь-який біль викликає вічуття страху і тривоги. Періодичний або хронічний біль призводить до емоційних розладів, і перша емоція при болю – тривога. Якщо вона довго існує з болем, то результатом може бути депресія.

Депресія – втома від болю та від тривоги в прямому й енергетичному сенсі. Обробка больових сигналів вимагає великих витрат енергії від мозку. І коли мозок втомився й нічого не може запропонувати, настає депресія. Депресія – виснаження в емоційному та фізіологічному сенсі. І коли ви лікуєте біль, то спочатку зникає біль, тривога й тільки потім – депресія. Це пов'язані стани, і їх лікування відбувається однаково – одними і тими ж ліками.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
15 вересня 2020
Йога для лікування мігрені
Стрес є досить поширеним тригером для людей з мігренню. Деякі дослідження показують, що кількість і сила нападів зменшується зі зменшенням стресових факторів і зміною реакції на стрес самої людини.
21 серпня 2020
Як підтримати людину з мігренню
Жити з мігренню нелегко, і нерідко людині, яка страждає на це захворювання, потрібна допомога і підтримка. Якщо ваш друг, член сім'ї або партнер страждає на мігрень, ці поради можуть вам допомогти.
21 серпня 2020
Оновлені рекомендації щодо проведення нейровізуалізації при мігрені
Мігрень – захворювання, яке може значно погіршувати якість життя, приводити до тимчасового зниження або втрати працездатності протягом певного періоду часу.
27 липня 2020
Наслідки зловживання знеболюючими препаратами
Знеболюючі препарати (нестероїдні протизапальні засоби - НПВС, похідні ерготаміну, анальгетики) є найбільш затребуваними і широко використовуваними безрецептурними препаратами.