Пережитий травматичний досвід: поради щодо подолання

Пережиті травматичні події можуть сильно вплинути на людину і трансформуватися у тривожність чи посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Щоб цього не сталося важливо звернутися до спеціаліста для обговорення травматичних спогадів та тривожних станів, які можуть виникати після пережитих потрясінь. Підтримка з боку професіоналів може допомогти впоратися з негативними спогадами та флешбеками, що можуть впливати на повсякденне життя.

Лікування тривожних розладів включає як психотерапевтичні методи, так і медикаментозну терапію. Окрім антидепресантів, можуть бути призначені протиепілептичні препарати, що допомагають стабілізувати емоційний стан.

Долучайтесь до перегляду.

Більше інформації про тривожні розлади на нашому сайті: https://mozok.ua/anxietydisorder

Коментує лікар-психіатр Чабан Олег Созонтович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
8 жовтня 2024
Майндфулнес – техніка медитації, яка допомагає впоратися з психологічними проблемами
Майндфулнес – це практика, яка передбачає збільшення усвідомлення поточного моменту шляхом зосередження на думках, почуттях і відчуттях. Інші назви цього методу – «медитація усвідомлення» або «медитація самоусвідомлення». Цей термін також може означати зосередження на одному завданні за раз, не відволікаючись на будь-які інші.
26 серпня 2024
Селективний мутизм – рідкісне захворювання, яке можна і треба лікувати
<strong>Селективний або вибірковий мутизм</strong> — це тривожний розлад, при якому людина (зазвичай дитина) не може говорити в певних соціальних ситуаціях, наприклад, з однокласниками в школі або з родичами, яких вона бачить не дуже часто.
11 липня 2024
Реакція «бий або біжи»: як організм реагує на загрозу
Дізнайтеся про реакцію "бий або біжи" та її вплив на фізіологічні зміни в організмі людини. Як стресові ситуації провокують викид гормонів стресу та фізіологічні зміни.
5 липня 2024
Когнітивні спотворення – як наш мозок обманює нас щодня
Дізнайтеся, як когнітивні спотворення впливають на рішення та судження. Найпоширеніші типи когнітивних упереджень та способи їх розпізнавання і подолання.