Деменція статті - причини, діагностика та лікування

1 лютого 2021
Деменція - Це
Деменція – це неврологічне захворювання, при якому загибель клітин мозку призводить до втрати пам’яті та зниження когнітивних функцій.
1 лютого 2021
Хвороба Альцгеймера у питаннях та відповідях
Хвороба Альцгеймера – прогресуюча форма деменції. Деменція – це ширший термін, що визначає стани, спричинені захворюваннями або травмами головного мозку, які негативно впливають на пам'ять, процеси мислення і поведінку та призводять до змін, що заважають повсякденному життю людини.
1 лютого 2021
Хвороба Альцгеймера і спадковість
Хвороба Альцгеймера (ХА) є найпоширенішою причиною деменції та однією з основних невирішених проблем сучасної медицини. Генетичні фактори ризику розвитку цього захворювання дійсно існують та визнані вченими, але все ще до кінця не досліджені.
1 лютого 2021
Тривалість життя та довгострокові перспективи хвороби Альцгеймера
Хвороба Альцгеймера – дегенеративне захворювання головного мозку, яке руйнує клітини мозку та зв’язки клітин між собою. Ці руйнування, в свою чергу, спричиняють зниження пам’яті, розумових здібностей та зміни в поведінці.
1 лютого 2021
Тренування пам’яті може допомогти деяким пацієнтам із хворобою Альцгеймера на ранніх стадіях захворювання
«Прості систематичні тренування пам’яті можуть допомогти деяким людям з хворобою Альцгеймера на ранній стадії. Це відкриття вказує на можливе психологічне втручання на ранній стадії цього руйнівного захворювання. Ці дані надають актуальності ранній діагностиці, коли пацієнти, які, ще зберегли здатність вчитися, можуть її використовувати, щоб поновити свої спогади та зменшити інвалідність», – саме така інформація була опублікована у журналі «Нейропсихологія» (Neuropsychology), який випускається Американською психологічною асоціацією (APA).
1 лютого 2021
Симптоми хвороби Альцгеймера
Хвороба Альцгеймера – це захворювання, при якому страждають клітини мозку, порушуються та втрачаються найважливіші функції: пам'ять, мислення та поведінка.
1 лютого 2021
Перспективні методи лікування хвороби Альцгеймера
Незважаючи на стрімкий розвиток медицини та фармакології, нові методи лікування хвороби Альцгеймера, тяжкого нейродегенеративного захворювання, з’являються досить повільно.
29 січня 2021
Діабет та хвороба Альцгеймера: вчені підозрюють тісний зв’язок
Діабет здатний збільшити ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Водночас контролювання рівня глюкози в крові, фізичні вправи та здорове харчування можуть сприяти зменшенню такого ризику.
29 січня 2021
Втрата нюху як можливий симптом хвороби Альцгеймера
Останнім часом через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 дуже багато людей, які не мають жодного стосунку до медицини, добре запам’ятали з повідомлень ЗМІ термін «аносмія», тобто втрата здатності розрізняти запахи.
29 січня 2021
10 ранніх ознак хвороби Альцгеймера
Хвороба Альцгеймера – один із найбільших жахів для людей старшого і літнього віку, коли легка забудькуватість змушує хвилюватися, незважаючи на те, що вочевидь помірна забудькуватість є нормальною частиною старіння.