Деменція. Матеріали для лікарів

19 листопада 2022
Цитиколін та вітаміни групи В у підтримці функціонального стану нервової системи
З початку війни до психологів та психіатрів у системі охорони здоров’я звернулися 650 тис. осіб, повідомив наприкінці жовтня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Але це — лише верхівка айсберга. Так, згідно з попередніми прогнозами Міністерства охорони здоров’я України через вплив війни — прямий чи опосередкований, психологічної підтримки незабаром потребуватимуть 15 млн українців.
14 листопада 2022
БРЕЙНАКСОН ВІТА ® — вмикай мозок на повну силу!
Нещодавно на полицях аптек з’явилася нова дієтична добавка — БРЕЙНАКСОН ВІТА®, комерційну реалізацію та просування якої на території України здійснює швейцарська фармацевтична компанія Acino на підставі укладеної у листопаді 2020 р. дистрибуційної угоди з польською фармацевтичною компанією Artespharm Sp. z o.o.
31 січня 2022
Дієтична добавка «БРЕЙНАКСОН ВІТА®»
БРЕЙНАКСОН ВІТА® може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело поживних речовин – вітамінів В1, В6, В12 та цитидин-5-дифосфохоліну.
2 лютого 2021
Мемокс: як це працює?
Мемантин зменшує вплив надлишкового глутамату. Відновлюється фізіологічна передача сигналу.
29 січня 2021
П’ятий конгрес Європейської академії неврології: за матеріалами заходу
Влітку 2019 року в м. Осло (Норвегія) відбувся п’ятий щорічний конгрес Європейської академії неврології (EAN). EAN, заснована 2014 р. у Стамбулі, об’єднала дві значимі наукові спільноти: Європейське неврологічне товариство (ENS) та Європейську федерацію неврологічних товариств (EFNS).
28 січня 2021
СУЧАСНІ АСПЕКТИ діагностики та лікування деменції
Деменція є однією з провідних причин інвалідизації населення та характеризується р ізноманітністю нейропсихіатричних симптомів.
28 січня 2021
Хвороба Паркінсона та нейрокогнітивні порушення: чи є світло у темряві?
У межах онлайн-конференції «Нові моделі й технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги», що відбулася 7-9 жовтня 2020 року, було реалізовано обмін досвідом лікарів-практиків та висвітлено сучасні підходи до корекції патології центральної нервової системи. Представляємо до вашої уваги огляд доповідей, присвячених ключовим питанням зі сфери екстрапірамідних порушень і деменції.
28 січня 2021
Деменція: огляд останніх протоколів та рекомендацій
Найпоширенішою формою первинних дегенеративних хвороб головного мозку з характерними нейропатологічними та нейрохімічними проявами в осіб похилого віку є хвороба Альцгеймера (ХА).