Відео

28 вересня 2022
Вправи для збереження когнітивного резерву людини із хворобою Альцгеймера
В цьому відео наочно показані приклади вправ, які допоможуть зайняти справою людину з деменцією та зберегти її когнітивний резерв. Вмикайте відео, щоб дізнатись подробиці.
28 вересня 2022
Допоміжні методи лікування хвороби Альцгеймера
При підтримці здоров'я людини з деменцією важливу роль відіграють нефармакологічні методи. Що це може бути, та як правильно їх застосовувати? Поговоримо про це у відео нижче, долучайтесь до перегляду.
28 вересня 2022
Які препарати призначають для лікування пацієнтів із хворобою Альцгеймера?
У цьому відео розповідаємо про основні групи препаратів, які можуть призначати лікарі для лікування симптомів деменції. Поговоримо про рекламу препаратів та вітамінів і про взаємодію між собою молекул різних препаратів. Долучайтесь до перегляду та дізнавайтесь подробиці.
28 вересня 2022
Як зберегти спогади у людини із хворобою Альцгеймера?
Що таке "коробочка спогадів" та що в ній повинно бути? Розповідаємо про приємний та емоційно комфортний спосіб збереження спогадів людини з деменцією. Долучайтесь до перегляду.
28 вересня 2022
Які спеціалісти займаються лікуванням хвороби Альцгеймера?
До якого лікаря звертатися в Україні та який лікар лікує деменцію в європейських країнах? Розповімо про це у відео нижче. Долучайтесь до перегляду.
28 вересня 2022
Чому у людей із хворобою Альцгеймера може виникати агресивна поведінка?
Спричинити агресивну поведінку можуть багато факторів - від неправильного запитання до відчуття дискомфорту у людини з деменцією.
28 вересня 2022
Як доглядачі пацієнтів із хворобою Альцгеймера можуть покращити процес лікування?
Опікун відіграє надважливу роль у сприянні комфортного процесу лікування людини з деменцією. Це стосується і комунікації з лікарем, і фіксації змін у поведінці пацієнта. Поговоримо про те, на що варто звертати увагу та розповідати лікарю про це. Долучайтесь до перегляду.
28 вересня 2022
Хвороба Альцгеймера може бути спадковою?
Питання спадковості хвороби Альцгеймера турбує багатьох людей. Чи можна лабораторними методами дізнатись про таку можливість? Розповідаємо про це у відео, долучайтесь до перегляду.
28 вересня 2022
Особливості догляду за людиною із хворобою Альцгеймера
Пропонуємо деякі поради для опікунів та пацієнтів, які проживають у спільному середовищі. В першу чергу, розмова піде про безпеку та зниження ризику падіння. Відкривайте відео та дізнавайтесь подробиці.
28 вересня 2022
Поради тим, хто доглядає за людиною із хворобою Альцгеймера
В цьому відео розповідаємо про базові поради щодо догляду за людиною з деменцією.