Роль фармакології в профілактиці емоційних та когнітивних розладів

У відео йдеться про важливість зміни способу життя як основної стратегії профілактики захворювань, зокрема емоційних та когнітивних розладів. Зокрема, наголошується на необхідності фізичної активності та когнітивного тренінгу для підтримки психічного здоров’я. У разі неможливості змінити спосіб життя, пропонуються фармакологічні засоби, зокрема психофармакологічні препарати, які допомагають коригувати серотоніновий дефіцит і покращують когнітивні функції.

Більше інформації про деменцію на нашому сайті: https://mozok.ua/dementia

Коментує д.м.н., професор Сова Сергій.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
18 березня 2025
Старість чи деменція? Важливі відмінності, які варто знати
Ознайомтеся з таблицею, порівняйте симптоми та зверніть увагу на свій стан і стан своїх близьких. Якщо помітили симптоми деменції – не зволікайте, зверніться до лікаря!
13 березня 2025
Судинна деменція: чинники ризику, симптоми, діагностика та лікування
Судинна деменція – друга за поширеністю форма деменції після хвороби Альцгеймера. Це захворювання впливає на пам'ять, мислення та інші процеси. Рання діагностика захворювання та призначення ліків може допомогти уповільнити прогресування хвороби.
28 січня 2025
Алкоголь і деменція
Алкогольна деменція, тобто деменція, пов’язана з вживанням алкоголю, – це важке ураження мозку, спричинене частим вживанням алкоголю протягом багатьох років. Симптомами деменції є забудькуватість, перепади настрою та порушення здатності мислити логічно.
30 жовтня 2024
Стадії деменції
Деменція — це загальний термін для симптомів, які стосуються пам’яті, комунікації та мислення. Ймовірність розвитку деменції збільшується з віком, проте вона не є нормальною частиною старіння.