Відео

30 березня 2020
Як проводиться енцефалографія
Так звана рутинна енцефалографія - це метод з високою чутливістю і специфічністю, не 100% звичайно, але у 80% специфічні зміни можна знайти. Робиться він відносно просто. Саме головне – абсолютно не шкідливий.
30 березня 2020
Фебрильні судоми та інші симптоматичні епілептичні напади
Крім нападу спровокованого алкоголем, безсонням, ліками або комбінацією цих всіх чинників, є, так звані, гострі симптоматичні епілептичні напади.
30 березня 2020
Що може спровокувати епілептичний напад?
Коли у хворого виникає перший напад, наше завдання з’ясувати – чи він був спровокований. Тому що, якщо перший приступ був спровокований, це ще не діагноз епілепсія.
30 березня 2020
Як можна запобігти епілептичному нападу?
Відносно того, як запобігти, чого треба уникати, щоб не було нападів – це великий сегмент, який треба обговорити. Перше й головне, це алкоголь. Тому що алкоголь провокує напади. При чому, коли людина п’яна нападу не буде. Напад буде на другий – третій день.
27 березня 2020
Чи можна передбачити появу епілептичного нападу?
Інколи передбачити появу нападу можливо. У деяких пацієнтів є така можливість, тому що у них виникають так звані аури, передвісники нападу. Як правило, це передвісники дуже короткочасні, вони можуть бути кілька секунд, потім хворий втрачає свідомість і розвивається судомний напад.
27 березня 2020
Піст і молитва у лікуванні епілепсії
Вірніше ми знаємо, по літературі, що в середні віки, в основному лікували голодуванням, постом, молитвою, люди йшли до церкви. Зараз також ідуть, коли просять Господа дати їм здоров’я, але раніше не було жодних препаратів.
27 березня 2020
Епілепсія – це психічне захворювання?
Звичайно, епілепсія не є психічним захворюванням. І в міжнародній класифікації МКХ 10 воно стоїть в рубриці нервові захворювання і шифрується літерою G. Всі психічні захворювання, коли іде обробка статистична захворюваності в будь-якій країні, шифрується літерою F. Тому психіатри не мають права за міжнародними законами займатись такими пацієнтами.
27 березня 2020
Чи може настати смерть під час епілептичного приступу?
Чи епілепсія є смертельним захворюванням? Звичайно, ні. Хвороба ця не є смертельною, але є ризики підвищеної смертності.
10 березня 2020
Причини хвороби та обстеження при епілепсії
Основне запитання, яке ставлять пацієнти: чому в мене і через що це сталося саме зі мною? Причини епілепсії різноманітні. Тому й класифікація цього захворювання є досить складною.
10 березня 2020
Хто хворіє частіше на епілепсію чоловіки чи жінки?
Взагалі говорять, що чоловіки трошки більше хворіють. Можливо це пов’язано з більшою травматизацією осіб чоловічої статі, можливо, з більшою кількістю шкідливих звичок, особливо вживання алкоголю.