Відео

25 березня 2021
26 березня - Міжнародний день епілепсії
У цей день кожен може висловити свою підтримку людям, як страждають на епілепсю, оздобивши свій одяг якимось елементом фіолетового кольору: стрічкою чи деталлю гардеробу.
23 березня 2021
Епілепсія: прості відповіді на складні запитання
За даними ВООЗ, понад 60 млн людей по всьому світі хворіють на епілепсію - найросповсюдженіше неврологічне захворювання. Проте близько 70% з них можуть жити без нападів, за умови належної діагностики та лікування.
15 червня 2022
Епілепсія: як контролювати хворобу у надзвичайних ситуаціях
У важких життєвих обставинах люди часто забувають про важливі речі. В цьому відео ми зібрали декілька порад, які допоможуть не забути про життєво важливі речі для людини з епілепсією.
20 червня 2021
Загальні питання про епілепсію
На запитання глядачів відповідають спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо":
19 червня 2021
Епілепсія: чи правда, що…
Фази місяця, акваріумні рибки та чорна тканина... Які існують міфи стосовно епілепсії та як із ними боротися?
18 червня 2021
Епілепсія: правові аспекти
Яких професій бажано уникати людям з епілепсією? Чи можна оформити інвалідність при підтвердженому діагнозі епілепсії? На ці та інші запитання дають відповіді спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо".
17 червня 2021
Чи впливає епілепсія на розумовий розвиток дитини?
Коментують: • д.м.н., лікар-невролог вищої категорії, дитячий та дорослий епілептолог Кириченко Алла Григорівна; • к.м.н., дитячий психіатр, невролог та епілептолог, зав. дитячим відділенням КНП «Клінічна лікарня "Психіатрія"» Харитонов Володимир Ігорович.
16 червня 2021
Як допомогти людині під час епілептичного приступу?
Що потрібно робити під час приступу і що категорично забороняється? Коли час викликати швидку? На ці та інші запитання дають відповіді спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо".
15 червня 2021
Побічні дії від ліків протиепілептичної дії
Коли можуть виникнути побічні дії від ліків? Коментує д.м.н., лікар-невролог вищої категорії, дитячий та дорослий епілептолог Кириченко Алла Григорівна.
14 червня 2021
Коли лікування не допомагає
Чому приступи не припиняються, незважаючи на регулярний прийом ліків? Як лікувати фармакорезистентну епілепсію? На ці та інші запитання дають відповіді спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо".
13 червня 2021
Контроль епілепсії
Як розрізняти ауру та чи потрібно приймати лікарські засоби, якщо ЕЕГ не показує відхилень протягом більше 2-х років? На ці та інші запитання дають відповіді спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо".
12 червня 2021
Лікування епілепсії
Що входить до поняття «невідкладна (медикаментозна) допомога»? Чи допомагають протиепіептичні препарати при пухлинах мозку? Препарати леветирацетаму є лікувальним засобом, чи вони лише знімають симптоми? На ці та інші запитання дають відповіді спікери трансляції "Епілепсія: ви питаєте, ми відповідаємо".