Відео

9 вересня 2023
Медичні препарати та епілепсія
При епілепсії хворим можна призначати за потреби антидепресанти, селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну, Віагру, нестероїдні протизапальні препарати (ібупрофен, парацетамол), триптани для лікування мігрені (ризотриптан, суматриптан), вальпроєву кислоту, топірамат, моноклональні антитіла. Протипоказані при епілепсії препарати, які містять кофеїн, алкоголь.
8 вересня 2023
Додаткові запитання
Який вплив має препарат Вальпроком на організм при тривалому прийомі? Як довго можна приймати препарат Мезакар? Чи можна зменшувати дозу препаратів при фокальних нападах через два роки і скільки взагалі треба приймати ліки? На ці та інші питання відповідає професор у даному відео.
7 вересня 2023
Інші питання
Як уберегти постраждалого в ДТП з черепно-мозковою травмою від епілепсії в майбутньому? Які існують обмеження для людей з епілепсією? На ці та інші питання відповідає професор у даному відео.
6 вересня 2023
Епілепсія у поєднанні з іншими захворюваннями
Лікують інші захворювання при епілепсії лише суто індивідуально, підбираючи ліки, які якнайкраще підходять у кожному конкретному випадку. Кожен епілептичний напад, якщо епілепсію не лікувати, залучає до цього патологічного процесу все нові й нові структури. Крім медикаментозної терапії, необхідно контролювати харчування – вживати антиоксиданти, дотримуватися кетогенної дієти і обмежити солодощі.
4 вересня 2023
Клінічні випадки
Найцікавіші випадки зі звернень до професора проаналізовані у даному відео. Про анамнез, історію лікування пацієнта, вибір препаратів для лікування епілепсії у кожному конкретному випадку дивіться детальніше у відео.
2 вересня 2023
Правові аспекти
Оформлення інвалідності при епілепсії, отримання безкоштовних ліків, допомога родичам, які доглядають за пацієнтом з епілепсією, який має інвалідність… На ці та інші найпоширеніші питання щодо правових аспектів відповідає професор у відео.
31 серпня 2023
Наслідки епілепсії
Наслідки епілепсії для головного мозку – це порушення пам'яті, затримка психічного розвитку, а в старших людей – деменція.
29 серпня 2023
Лікування епілепсії
Лікування епілепсії спрямоване на запобігання нападам. Призначаються протисудомні препарати, які у 70% пацієнтів є дуже дієвими. Хірургічно можливо вилікувати епілепсію, тільки якщо вона спричинена хірургічною патологією (пухлиною, склерозом гіпокампу і т.д.). У дитячому віці деякі види епілепсії минають самостійно.
27 серпня 2023
Епілепсія і вагітність
Якщо в одного з подружжя є підтверджена генетична форма епілепсії, існує 5-10% вірогідності, що вона передасться дитині. Після народження малюка йому роблять аналіз, аби перевірити це. Жінка з епілепсією може, як правило, самостійно народжувати. Лише іноді, враховуючи супутні патології, їй роблять кесарів розтин. Про це та інше дивіться детальніше у відео.
24 серпня 2023
Епілепсія у дітей
Епілепсія у дітей буває різних типів. Є типи епілепсії, коли з віком вона минає, а є тяжкі типи, коли відбувається затримка розвитку дитини і навіть недоумство. Лікують епілепсію, підбираючи ліки, які якнайкраще підходять у кожному конкретному випадку.