Відео

12 листопада 2022
Епілепсія: близько 70% пацієнтів можуть позбутися нападів
Епілепсія - це хвороба, яка відома багато століть і навіть тисячоліть. Навіть зараз деякі люди вважають її невиліковною, але це не так. Близько 70% пацієнтів, які приймають правильне лікування можуть позбутися нападів. Детальніше про це говоримо у відео.
11 листопада 2022
Чи завжди потрібно викликати швидку при епілептичному нападі?
Необхідність виклику швидкої залежить від декількох факторів.
10 листопада 2022
Що треба робити при епілептичному нападі і чого робити не можна?
Від якості надання допомоги людині під час епілептичного нападу залежить подальше самопочуття пацієнта та швидкість його відновлення. Нажаль, неправильна допомога може сильно нашкодити людині, тому важливо знати що можна робити, а що категорично заборонено. Дивіться відео та вивчайте правила надання допомоги під час епілептичного нападу.
9 листопада 2022
Чи можна людям з епілепсією робити масаж?
Масаж та інші фізіопроцедури в своїй більшості спрямовані на активацію якихось процесів, що у випадку епілепсії є протилежним до терапії. Проте деякі види масажів можна собі дозволити. Які саме дізнайтесь у відео.
8 листопада 2022
Чи впливають ПЕП на ефективність протизаплідних пігулок?
Дійсно, є препарати, які взаємодіють з протизаплідними засобами. Які це препарати та як само взаємодіють дізнайтесь у відео.
7 листопада 2022
Чому під час нападів буває блювота?
Блювота може бути ознакою епілептичного нападу або самим епілептичним нападом. При чому її симптоматика може різнитися у дітей та дорослих. Детальніше про це говоримо у відео.
6 листопада 2022
Чи потрібна профілактична діагностика, якщо в минулому була епілепсія, але приступів давно нема?
Необхідність профілактичних обстежень залежить від виду епілепсії та її перебігу протягом історії хвороби. Проте є випадки, коли бажано періодично робити енцефалограму. Детальніше про це дізнайтесь у відео.
5 листопада 2022
Чи може високий артеріальний тиск спровокувати напад?
Сам по собі високий артеріальний тиск не є причиною виникнення епілептичного нападу. Проте він може запустити деякі процеси, які можуть спровокувати напад. Які саме дізнайтесь у відео.
4 листопада 2022
Кетогенна дієта: особливості та обмеження
Мета кетогенної дієти - запустити процес розвитку в крові кетонових тіл, які блокують виникнення епілептичних нападів. При звичайних умовах наявність кетонових тіл в крові - це НЕ норма. Вони дуже навантажують органи людини.
3 листопада 2022
Чи може епілепсія зникнути?
Дійсно, існують такі форми епілепсії, які можуть зникнути з часом. Але навіть такі форми вимагають ретельного нагляду кваліфікованого спеціаліста. Але чи зберігається у таких людей вірогідність повернення нападів? Відповідь дізнайтесь у відео.