Епілепсія. Матеріали для лікарів

9 лютого 2018
Рефлекторные (стимулсенситивные) эпилепсии (Клиническая лекция для неврологов, психиатров, детских неврологов и психиатров, врачей семейной медицины)
Резюме. Статья посвящена теме рефлекторных эпилепсий. Приведена классификация стимулов, рефлекторных припадков и синдромов, дана характеристика каждого из них. Подробно описана каждая из форм эпилепсии и эпилептических синдромов с характерной фотосенситивностью, приведены ключевые аспекты их лечения.
9 лютого 2018
Особенности лечения эпилепсии у женщин детородного возраста
Статья посвящена особенностям лечения эпилепсии у женщин детородного возраста.
9 лютого 2018
Противоэпилептическое, нейропротективное и антигипералгическое действие леветирацетама
Резюме. В статье приводится обзор литературных данных о механизмах действия леветирацетама, результатов исследований по изучению эффективности препарата в качестве антиэпилептического, нейропротекторного и антигипералгического средства.
8 лютого 2018
МЕНЕДЖМЕНТ І ЛІКУВАННЯ епілепсії в жінок
За даними ВООЗ, понад 50 млн людей у всьому світі страждають на епілепсію, причому близько 40 % із них — жінки. Епілепсія серед осіб жіночої статі під час вагітності спостерігається в 3–4 випадках на тисячу вагітних та є однією з найскладніших неврологічних проблем у цей період.
8 лютого 2018
ЕПІЛЕПСІЯ: підсумок досягнень та нові дослідження
На початку осені в Барселоні (Іспанія) відбувся 32-й Всесвітній конгрес із питань епілепсії Міжнародної протиепілептичної ліги (ILAE) та Міжнародного бюро Епілепсії (IBE), що є знаковою подією для фахівців, які цікавляться питаннями епілептології.
8 лютого 2018
ЕПІЛЕПСІЯ: особливості діагностики та лікування
За підтримки Міністерства охорони здоров'я України з 6 по 8 квітня у м. Києві відбулася Міжнародна неврологічна конференція «Досягнення неврології», що була організована Національною медичною академією післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Ужгородським національним університетом та Харківським національним медичним університетом спільно з Міжнародною академією медичної освіти (ГО «МАМО»).
8 лютого 2018
АНАЛІЗ ЗАСТОСУВАННЯ протиепілептичних препаратів для лікування епілепсії в Харківській області за даними електронного регістру
Протягом тривалого часу в усьому світі здійснюється моніторинг застосування препаратів при лікуванні тих чи інших захворювань у людській популяції, зокрема і фармакотерапевтичний (Therapeutic drug monitoring) [1].
7 лютого 2018
РАЦИОНАЛЬНАЯ ПОЛИТЕРАПИЯ эпилепсии у детей: миф или реальность?
В современной эпилептологии существует мнение о наличии преимуществ политерапии (конкурентное лечение двумя или более АЭП) перед монотерапией, особенно в лечении резистентных эпилепсий, основанное на наличии синергизма ряда антиэпилептических препаратов (АЭП) с различным механизмом действия.