Застосування ботулінотерапії при мігрені. Частина 1

Ботулінотерапія, як і будь-який інший терапевтичний метод, має свої покази і протипокази, обмеження та межі компетенції. У випадку мігрені ботулінотерапію призначають при хронічній мігрені. Подробиці дізнайтеся у відео.

Коментує доктор філософських наук, лікар-невролог, паркінсолог, Голова ГО «Українське товариство рухових розладів», завідувач неврологічного відділення КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» Саноцький Янош Євгенович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
20 березня 2023
Мігрень та інші види головного болю. Як відрізнити?
Мігрень – це не просто головний біль. Вона має значно більше різних проявів, тому часто буває доволі важко відрізнити її від інших типів головного болю.
24 лютого 2023
Мігрень і розлади настрою: клінічні проблеми та рішення
Мігрень і розлади настрою – це два різні стани, але у них може бути спільна причина або взаємозв’язок.
9 листопада 2022
Найдивніші тригери мігрені
З’ясувати власні тригери мігрені часом дуже важко. По-перше, мігрень – досить непередбачуване захворювання і тригери можуть змінюватися з часом. З такою невизначеністю прийняття певних рішень може бути досить виснажливим, оскільки завжди існує ризик того, що будь-яка їжа, яку людина вживає, або діяльність, у якій вона бере участь, можуть спровокувати напад мігрені.
9 вересня 2022
Абдомінальна мігрень – маловідома «дитяча хвороба»
Абдомінальна мігрень – це форма мігрені, яка супроводжується болем у животі, нудотою та епізодами блювання. Цей розлад відрізняється від типових нападів мігрені тим, що зазвичай він не має головного болю як симптому захворювання. Абдомінальна мігрень (АМ), в основному, спостерігається у дітей. Згідно з даними Національного інституту неврологічних розладів та інсульту США, напади можуть тривати від двох до 72 годин, а між нападами симптоми відсутні.