Лікування менструальної мігрені

Коли ми говоримо про менструальний цикл, ми говоримо про 2 типи мігрені: менструальна і оваріальна мігрень. Тобто, це мігрені, які виникають на перепаді гормонів. І тут виникає цікавий момент. Знаючи свій цикл, жінка може застосувати превентивне лікування, тим самим попередивши приступ.

Коментує д.м.н, доцент, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, Орос Михайло Михайлович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
7 червня 2021
Чи не є мігрень механізмом самозахисту?
Нещодавно доктор Джонатан М. Боркум, дослідник з університету штату Мен у місті Ороно (США), запропонував нову теорію походження мігренозного болю. Напади мігрені, на його думку, можуть бути частиною механізму самозахисту мозку від окислювального стресу.
12 травня 2021
У чому полягає різниця між мігренню та «звичайним» головним болем?
Больові відчуття у тій чи іншій ділянці голови можуть бути як звичайним (або «типовим») головним болем, так і проявами мігрені. Важливо відрізняти головний біль, спричинений мігренню, від «звичайного» головного болю, бо правильне визначення характеру болю сприятиме вибору адекватного методу лікування і, відповідно, пришвидшить полегшення. Це також надасть змогу вживати ефективних заходів для профілактики головного болю.
12 травня 2021
Проблеми із зубами та яснами можуть стати причиною нападів мігренозного болю
Як стверджують дослідники, однією з причин виникнення мігрені можуть бути проблеми стоматологічного характеру.
6 квітня 2021
Методи розслаблення при мігрені та головному болю
Щоб навчитися розслаблятися і позбуватися мігрені та звичайного головного болю, перш за все, людині необхідно ретельно вивчити свої звички дихання, аби змінити їх так, щоб це допомагало розслаблятися.