УЗД судин голови та шиї при мігрені

Перш за все, треба чітко зрозуміти, ультразвукова доплерографія судин голови і шиї – це додатковий метод обстеження і ми його робимо тоді, коли є чіткі показання. Показання перші – це наявність червоних прапорців, коли ми робимо МРТ, нічого не знаходимо і тоді робимо УЗД.

Червоні прапорці – це дуже прості речі:

  • виникнення раптового сильного болю голови,
  • різка зміна типу болю голови,
  • поява болю голови на фоні онкопатології, інфекції, що супроводжується кашлем, температурою,
  • виникнення болю голови при натужуванні,
  • виникнення болю голови при фізичному навантаженні, яка різко зростає,
  • виникнення болю голови вперше після 50-ти років, якщо раніше, пацієнт чи пацієнтка біль голови не відмічав чи не відмічала.

Коментує д.м.н, доцент, завідувач кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, Орос Михайло Михайлович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
22 лютого 2021
10 найпоширеніших міфів про мігрень
Попри те, що лікарі та дослідники повсякчас поглиблюють розуміння механізмів розвитку мігрені та шукають нові методи її лікування, серед населення планети все ще поширено багато міфів про це хронічне захворювання.
17 лютого 2021
Чи ефективні вітаміни при мігрені?
Епізоди мігрені можуть бути дуже виснажливими. Хоча більшість людей, які страждають на мігрень, полегшують свій стан за допомогою ліків, які відпускаються за рецептом, є також обмежені докази того, що деякі вітаміни можуть зменшити тяжкість, тривалість або частоту нападів мігрені.
27 січня 2021
Певні порушення сну здатні спричиняти мігрень
Дослідження свідчать про зв’язок між проблемами зі сном та мігренню.
14 грудня 2020
Фізичні вправи при мігрені: ліки або фактор ризику?
Мігрень - це форма сильного повторюваного головного болю, який пов'язаний зі змінами в ділянках мозку, що реагують на больові відчуття, а також реакцією судин, що забезпечують його кровопостачання.