Епілепсія: як контролювати хворобу у надзвичайних ситуаціях

У важких життєвих обставинах люди часто забувають про важливі речі. В цьому відео ми зібрали декілька порад, які допоможуть не забути про життєво важливі речі для людини з епілепсією:

  • Як пам'ятати про прийом ліків?
  • Який запас ліків треба мати?
  • Як правильно приймати ліки в новому часовому поясі?
  • Чому не можна викидати упакування від ліків?
  • Яку медичну документацію слід тримати при собі?
  • Як правильно харчуватися?
  • Які перші дії при зміні місця проживання?
  • Що робити, якщо стався напад?

Відповіді на ці запитання надаємо у відеоматеріалі про контроль епілепсії у надзвичайних ситуаціях. Долучайтесь до перегляду.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
7 листопада 2022
Стреси, порушення сну, баріатричні операції: про відомі та маловідомі тригери епілептичних нападів
Судоми виникають, коли у людини розвивається порушення електричної активності мозку. Якщо у хворого було принаймні два напади, і вони не були спричинені іншим відомим захворюванням, такому пацієнту можуть поставити діагноз «Епілепсія».
8 липня 2022
Епілепсія та особливості харчування
Лікувати епілептичні напади можна за допомогою низки протиепілептичних препаратів (ПЕП). Проте, деякі з них змінюють метаболізм і засвоєння багатьох поживних речовин. Таким чином, пацієнти з епілепсією можуть мати вищий ризик розвитку дефіциту поживних речовин і його небажаних наслідків. З іншої точки зору, надзвичайно важливо розуміти роль деяких поживних речовин та специфічних дієт у лікуванні епілепсії. Це може допомогти краще контролювати епілептичні напади у таких пацієнтів.
21 червня 2022
Черепно-мозкова травма та епілепсія
Черепно-мозкова травма (ЧМТ) є загальновідомою причиною виникнення судом та епілепсії. Вона може статися внаслідок будь-якого пошкодження головного мозку - падіння, автокатастрофи, спортивні травми, внаслідок вогнепального поранення чи військового бою.
10 листопада 2021
Зв'язок між синдромом Дауна та епілепсією
Епілепсія, яка має багато причин виникнення, також має тісний зв’язок із синдромом Дауна (СД). Вважається, що епілепсія, може виникати у 1% - 13% дітей з СД.