Чи потребують діти з епілепсією особливого харчування?

Зазвичай для пацієнтів з епілепсією харчування таке ж, як і для інших людей. Звісно, бувають випадки, коли пацієнт має якусь індивідуальну непереносимість продукту . Окремий випадок - це кетогенна дієта. Її застосовують для лікування епілепсії, але вона досить складна і потребує медичного контролю. Це дієта, в якій не можна допускати ніяких порушень.

Детальніше про це - у відео.

Коментує епілептолог обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології м. Ужгород, Студеняк Тарас Олександрович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
25 травня 2021
«Ви питаєте – ми відповідаємо»
Відповіді на запитання, що були задані під час прямого ефіру на 22 травня 2021 року.
11 травня 2021
Рефрактерна епілепсія
Рефрактерною називають епілепсію, коли частоту і тяжкість нападів не вдається контролювати за допомогою двох правильно підібраних у адекватній дозі протиепілептичних препаратів. Цей різновид епілепсії також називають неконтрольованою, або фармакорезистентною. Проте Міжнародною протиепілептичною лігою (ILAE) було запропоновано використання терміну «стійка епілепсія».
8 квітня 2021
Чи впливає менструальний цикл на частоту нападів у жінок з епілепсією?
Приблизно 50% жінок дітородного віку, які хворіють на епілепсію, повідомляють, що під час менструації напади відбуваються частіше. У свою чергу, дослідження свідчать, що зміни у періодичності нападів найчастіше трапляються в середині циклу під час овуляції та приблизно за тиждень до менструації.
12 березня 2021
Хто може захворіти на епілепсію?
Епілепсія – поширене хронічне захворювання неврологічного характеру, особливістю якого є періодичні судомні напади, яке іноді супроводжується втратою свідомості.