Чи можна позбутися епілепсії?

За допомогою лікування можна позбутися нападів і це є метою лікування. Це найважливіше питання стосовно цього захворювання. 30%, навіть менше – 25%, нажаль, погано лікуються. А 70% відсотків пацієнтів, при правильно підібраному препараті, навіть при одному, позбуваються нападів і можуть їх не мати роками. А можна потім навіть відмінити це лікування. Все це залежить від віку, причини, тривалості, тяжкості, скільки було приступів до того, як він почав пити ліки.

Тобто, все це проблеми, які ми вирішуємо, але звичайно, прогноз більш-менш оптимістичний, якщо ми правильно встановили діагноз і призначили правильні ліки. 70% живуть без суттєвих проблем.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
3 квітня 2020
Як покращити контроль над епілептичними нападами
Дотримання режиму щоденного прийому ліків є дуже важливою вимогою ефективного лікування епілепсії. У деяких випадках графік прийому ліків буває складним і його важко дотримуватися, особливо якщо доводиться приймати ліки неодноразово протягом дня.
3 квітня 2020
Тригери при епілепсії
Деякі люди, що хворіють на епілепсію зауважують, що часто напади відбуваються за певних обставин. Безумовно, у багатьох випадках неможливо передбачити початок нападу, але деколи це не так. Відстеження тригерів (будь-яких факторів, що виникають безпосередньо перед нападом) може допомогти передбачити, коли може відбутися напад. Це дає змогу підготуватися і дізнатися, як зменшити вірогідність того, що напад може відбутися у цей час.
3 квітня 2020
Тривога при епілепсії
Що таке тривога? Тривога – основна емоція, яку відчувають люди в певні моменти свого життя. Однак, відчуття тривоги може стати розладом, якщо воно виходить з-під контролю і викликає постійне відчуття нервозності, стресу без вагомої на це причини.
26 березня 2020
Епілепсія і COVID-19: чи варто хвилюватися?
На сьогоднішній день – увесь світ завмер і більш за все цікавиться новинами щодо COVID-19. Ця вірусна інфекція вразила багато країн світу. У той час як у більшості людей, у яких може розвинутися це вірусне захворювання, симптоми можуть бути слабкими або помірними, деяким може знадобитися госпіталізація.