Довгострокові наслідки постійної тривоги

У відео обговорюються довгострокові наслідки постійної тривоги, акцентуючи увагу на тому, що патологічна тривога може формувати тривожну особистість, яка постійно відчуває тривогу без явних тригерів. Для ефективного лікування тривожних розладів рекомендується поєднання медикаментів та психотерапії, оскільки вони взаємно підсилюють дію один одного. Неправильний підхід, наприклад, прийом медикаментів без психотерапії або навпаки, може бути неефективним. Також зазначається важливість підбору препаратів, які не заважатимуть психотерапії, а гормональні порушення, зокрема проблеми зі щитовидною залозою, можуть викликати тривожні розлади.

Долучайтесь до перегляду.

Більше інформації про тривожні розлади на нашому сайті: https://mozok.ua/anxietydisorder

Коментує лікар-психіатр Чабан Олег Созонтович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
8 жовтня 2024
Майндфулнес – техніка медитації, яка допомагає впоратися з психологічними проблемами
Майндфулнес – це практика, яка передбачає збільшення усвідомлення поточного моменту шляхом зосередження на думках, почуттях і відчуттях. Інші назви цього методу – «медитація усвідомлення» або «медитація самоусвідомлення». Цей термін також може означати зосередження на одному завданні за раз, не відволікаючись на будь-які інші.
26 серпня 2024
Селективний мутизм – рідкісне захворювання, яке можна і треба лікувати
<strong>Селективний або вибірковий мутизм</strong> — це тривожний розлад, при якому людина (зазвичай дитина) не може говорити в певних соціальних ситуаціях, наприклад, з однокласниками в школі або з родичами, яких вона бачить не дуже часто.
11 липня 2024
Реакція «бий або біжи»: як організм реагує на загрозу
Дізнайтеся про реакцію "бий або біжи" та її вплив на фізіологічні зміни в організмі людини. Як стресові ситуації провокують викид гормонів стресу та фізіологічні зміни.
5 липня 2024
Когнітивні спотворення – як наш мозок обманює нас щодня
Дізнайтеся, як когнітивні спотворення впливають на рішення та судження. Найпоширеніші типи когнітивних упереджень та способи їх розпізнавання і подолання.