Тривожні розлади, відповіді на запитання

Відповіді на запитання учасників трансляції "Тривожні розлади: ви питаєте, ми відповідаємо", дає психолог та психотерапевт Покалюхін Антон, психолог, психотерапевт. Долучайтесь до перегляду.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
5 листопада 2021
Соціальний тривожний розлад: симптоми і діагностика
Люди із соціальним тривожним розладом відчувають страх у певних ситуаціях соціальної взаємодії, у тому числі пов'язаних із виступом на публіці. Вони бояться зробити чи сказати щось не так і бути висміяними, приниженими чи зганьбленими прилюдно.
4 листопада 2021
Як упоратися з тривожністю у святкові дні
Настає сезон зимових свят. Для одних людей це чудовий період, наповнений сміхом, радістю, зустрічами з рідними та друзями. Іншим цей «прекрасний час» не приносить нічого, окрім передсвяткових тривог та стресу. У цей період вони стають напруженими та пригніченими.
3 листопада 2021
Як пов’язані тривожний розлад і розлад харчової поведінки?
Тривожні розлади і розлади харчової поведінки нерідко йдуть пліч о пліч (або супроводжують один одного). За статистикою дві третини людей з розладом харчової поведінки страждають і тривожними розладами.
19 жовтня 2021
Фактори ризику розвитку тривожного розладу
Більшість людей час від часу відчувають почуття тривоги, але якщо таке почуття стає надзвичайно сильним і починає впливати на повсякденне життя людини і не зникає протягом тижнів, воно може бути симптомом тривожного розладу (ТР).