Чи можна позбутися тривожного розладу назавжди?

Наразі не слід боятися лікуватися у психіатра або звертатися за допомогою до психіатра, психолога, нейропсихолога, психотерапевта. Враховуючи диджиталізацію та інформатизацію сучасного світу, рівень та частка тривожних та депресивних розладів, особливо в розвинених країнах, стрімко зростає. Без допомоги, спеціалізованої допомоги зазначених спеціалістів подолати тривожний розлад неможливо. Долучайтесь до перегляду відео, чтоб дізнатись деталі.

Коментує д.м.н., зав. кафедри неврології Дніпровського державного медичного університету, Кальбус Олександр Іванович.

до списку відео Знайти лікаря
Рекомендуємо по цій темі:
4 жовтня 2021
Біполярний розлад – захворювання психіки, що має «два обличчя»
Біполярний афективний розлад – саме такою є повна назва цього поширеного психічного захворювання; водночас в медичній літературі найчастіше вживається дещо скорочена назва – «біполярний розлад» (БР).
20 вересня 2021
Вправи, які допоможуть при тривозі
Тривога – нормальне і природнє відчуття, яке в певний момент свого життя відчуває кожна людина. Проте, інколи надмірна тривога може стати на заваді здоровому й щасливому життю. І подолати підвищену тривожність виявляється не так просто. У таких випадках розслабитися і відчути полегшення допоможуть досить прості вправи.
21 липня 2021
Особливості перебігу обсесивно-компульсивного розладу в умовах пандемії COVID-19
Вже майже півтора року планета живе в умовах пандемії коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19), що є практично безпрецедентним випадком за всю історію людства.
27 січня 2021
Тривожність як фактор ризику розвитку серцево-судинних захворювань
Тривога та пов’язані з нею розлади часто зустрічаються у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями і можуть суттєво впливати на здоров’я серця.